Siostra
opowiadania >jeszcze raz ją uderzyła. Wygląda na to, że straciła przytomność.


Cathy wykorzystując sytuację wybiegła z piwnicy i wystukała numer na policję i pogotowie.Po chwili funkcjonariusze wynieśli Jesssicę z mieszkania. Mężczyznami zajęli się lekarze.


Po chwili Cathy odebrała tragiczną wiadomość. Ojciec Davida nie żyje. Został postrzelony i zmarł. David na szczęście przeżył, ale doznał wielu złamań. Matkę Davida znaleziono matrwą w sypialni na górze, która była zamknięta, kiedy Cathy przeszukiwała dom.Jessica do wszystkiego się przyznała.


- Nie rozumiem jak do tego doszło.- stwierdziła Cathy, kiedy razem z funkcjonariuszem policjii stała przy szpitalnym łóżku Davida.


- Jessica nie była córką państwa Johnsonów. W chwili popełniania zbrodni była niiepoczytalna. Pdejrzewamy, że nie mogła pogodzić się z myślą, że nie są to jej prawdziwi rodzice. Ale skończy już ten temat. Co z mężem?- spytał wsakzując Davida i w uśmiechu pokazując pożółkłe już od nikotyny zęby.


-Lekarze mówią, że z tego wyjdzie.


Gdy policjant wyszedł Cathy podeszła do męża i pocałowała go w czoło. Już się o niego nie martwiła. Wiedziała, że na pewno sobie poradzi. Jest silnym męzczyzną. Spojrzała na niego i położyła się w jego łóżku, by przez chwilę poczuć ciepło jego ciała. Potem zanęła...


- [1] [2] -
Opinie
Ocena: 1 2 3 4 5 6
Musisz być zalogować by komentować.
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów