Spermator
opowiadania >- Entliczek, pentliczek, Paweł to prawiczek!!!!
Słowa te dudniły w jego głowie. W ustach czuł słony smak moczu, ale cóż innego można czuć mając głowę zanurzoną w kiblu, do którego przed chwilą naszczano? Próbował się uwolnić, robiąc manewry ciałem, ale silna ręka klasowego byczka Edka, zwanego Grubym, nie popuszczała. Druga nacisnęła za to spłuczkę i głowę Pawła zalał wodospad zimnej wody. Edek kopnął go jeszcze z całej siły w tyłek i wybiegł pędem ze szkolnej toalety.
- Jebany skurwiel - pomyślał Paweł wyjmując mokrą głowę z klozetu.
Odkąd na dniu szczerości zorganizowanym w jego klasie publicznie wyznał że nie miał jeszcze okazji uprawiać seksu został szkolnym pośmiewiskiem. Większości chłopaków i dziewczyn nie mieściło się w głowach, jak w trzeciej klasie gimnazjum można jeszcze nie ruchać. Był jedynym prawiczkiem w szkole, jak stwierdzono, bo wszyscy inni mówili że inicjację seksualną mają już za sobą. Nienawidził szczerze tego gnoja Edka, ale przy swoich gabarytach nie miał najmniejszych szans aby mu dołożyć. Cierpiał więc codzienne wyzwiska, poszturchiwania i wodniki szuwarki jakie drań mu fundował. Teraz znów siedział cały mokry, poniżony i wycierał głowę papierem toaletowym. Wyobrażał sobie Grubego powieszonego za jaja na żyrandolu. Wiedział że ów fakt pozostawał jedynie w sferze marzeń, niemniej widok ten napawał go niewypowiedzianą rozkoszą. Spojrzał na zegarek. 15.
- Kurna, spóźnię się...
Podniósł leżące na ziemi grube okulary i pędem wyleciał ze szkoły. Było lato więc nie martwił się dociekaniami mamy odnośnie mokrych włosów. Zanim dojdzie do domu słońce je wysuszy. Godzina piechotą, pół godziny biegiem. Dziś pokonał ten dystans w niecałe dwadzieścia minut. Rekord. Był pod domem. Poprawił fryzurę, minął skrzynkę pocztową, na której wielkimi literami widniało nazwisko właścicieli domu. Pręgowie. Paweł Pręga. Nie lubił go, ale cóż. Skoro nie miał wyboru musiał do niego przywyknąć. Wpadł do domu i szybko poleciał do łazienki, umył twarz i upewniwszy się że nie czuć od niego odoru kibla zasiadł przed telewizorem. Właśnie rozpoczynał się jego ulubiony program naukowy pt. "Kosmos - gdzie wzrok nie sięga". Wszechświat był wielka pasją Pawła. Od maleńkości kochał patrzeć w nocne niebo, zaczytywał się w różnorakich czasopismach naukowych o tej tematyce, a swój pokój oblepiał zdjęciami gwiazd, planet, wybuchów supernowych i innymi tego rodzaju gadżetami. Gdy program dobiegł końca zmienił kanał. Wiadomości.
- Dzisiaj, czyli 20 sierpnia, około godziny 23 nad prawie cała polską będzie można zaobserwować niecodzienne zjawisko. Przelot Kondonitów. Pasma meteorów, które co sto pięćdziesiąt lat zahaczają o atmosferę ziemską. Widok palących się meteorytów to jedno z najpiękniejszych zjawisk na świecie, porównywalnych z widokiem zorzy polarnej - krzyczał z telewizora spiker.
- Ale ekstra - wrzasnął zachwycony Paweł.
Poleciał na górę i sprawdził czy jego mała lunetka, przez którą zwykle obserwował gwiazdy działa prawidłowo. Kilkakrotnie przetarł szkiełka chusteczką i nastawił budzik na dwudziestą drugą trzydzieści. Wskoczył na łóżko i zasnął.

Obudził go głośne brzęczenie. Wstał, otarł zaspane oczy i wyjrzał za okno. Bezchmurne niebo, cudownie. Złapał swoją lunetę i wybiegł na podwórze. Popędził za dom, przeskoczył przez niewielkie ogrodzenie i ruszył w stronę pól. Gdy dotarł do niewielkiego pagórka, około kilometr od swojej zagrody, legł brzuchem na trawie i przyłożył swój osprzęt do oka. Spektakl się zaczął. Różnej długości wielobarwne smugi przecinały niebo. Paweł nigdy nie widział czegoś tak pięknego. Leżał nie mogąc wykonać żadnego ruchu. I nagle zauważył go. Leciał w jego stronę. Wielki i płonący, był coraz bliżej, a ciągnący się za nim ogon płonął żywym ogniem.
- Kurwaaa mać!!!! - zdążył wykrzyknąć Paweł, nim wybuch spowodowany przez spadający z nieba kondonit odrzucił go kilka metrów dalej.
Czuł jakby jego ciało oblepiła jakaś gorąca masa. Wżerała mu się w skórę, wnikała w niego. Poczuł że to koniec, że żegna się z tym światem. Zabiła go jego pasja. Może zbyt często patrzył w niebo i ono chciało ukarać go za swoje wścipstwo... Tego nie wiedział. Pogrążył się w otchłani ciemności, czując jak cały płonie.

Otworzył oczy. Był w szpitalu, do ramienia podłączoną miał kroplówkę.
- To cud że żyjesz chłopcze. Spadł koło Ciebie pół metrowy kawał meteorytu. Zostałeś wyrzucony na kilkanaście metrów, ale na szczęście tylko się potłukłeś - mówił stojący nad nim lekarz - miejsce wybuchu jest napromieniowane niczym krater po wybuchu bomby atomowej, ale w pobliżu Ciebie dziwnym trafem licznik Geigera nie wykazuje aktywności...
- Gówno mnie to obchodzi - pomyślał Paweł.
Po chwili do jego sali wpadli reporterzy z lokalnych gazet. Zadawali durne pytania na które nie miał zamiaru odpowiadać. Udawał że śpi, ale hieny nie odeszły. Nawet próbujący odgonić je lekarz został zignorowany.
- Odpierdolcie się ode mnie!! - ryknął w końcu chłopak. Sala opustoszała. Usnął.

Po tygodniu obserwacji wrócił do domu. Czuł się wyjątkowo dobrze, lekarze stwierdzili że poza kilkoma siniakami nic mu nie dolega. Jakimś cudem nie został napromieniowany, jak wszystko inne w promieniu kilkuset metrów od miejsca upadku meteoru. W sumie miał to gdzieś. Po dwóch tygodniach pierwszy raz od wypadku wyszedł z domu. Przeżył szok. Na początku myślał że zwariował. Dookoła przechodzących siebie kobiet widział różnokolorowe aury. Głównie zielone, niekiedy czerwone i niebieskie. Wyruszył na spacer obserwując oczami rozwartymi na oścież dziwne zjawiska. Po godzinie spaceru dokonał drugiego odkrycia. Gdy przechodził w pobliżu zabarwionych czerwienią kobiet, fiut stawał mu niczym osikowy pal. Było to tym bardziej dziwne, że uważał się za trwałego impotenta. Nawet filmy porno przy których jego kumple jechali ostro na ręcznym, na jego członku nie robiły najmniejszego wrażenia. Wisiał niczym sflaczała dętka. A tu niespodzianka. Pospacerował jeszcze trochę. Zorientował się, że "czerwone", jak je teraz nazywał zerkały ukradkiem w jego stronę, nierzadko puszczały oczka i śmiały się zalotnie. Niektóre niby przypadkiem podnosiły rękę, tak że zwielokrotniony zapach feromonów uderzał w nozdrza Pawła. To kolejne odkrycie jakiego dokonał. Wiedział które kobity mają chcicę. I przede wszystkim w ich pobliżu mu stawał. Zielone i niebieskie nie przejawiały większego zainteresowania jego osobą, wręcz ignorowały go.

Gdy następnego dnia wrócił do szkoły był sensacją. Każdy chciał popatrzeć na gościa, którego uderzył spadający meteor. Kiedy zadzwonił dzwonek, weszli do sali. Akurat była lekcja wychowawcza, z trzydziestoparo letnią panią Nowak, na widok której większość z męskiej części klasy miała w

- [1] [2] -
Opinie
Ocena: 1 2 3 4 5 6
Musisz być zalogować by komentować.
ARTa Linia koment
Dodany:2010-06-07 14:40:34, Ocena: 3.5
Dziwne i jak dla mnie za wulgarne. Ale za to masz wyobraźnię. Nie podejmę się oceny.
roberta Linia koment
Dodany:2010-06-07 19:09:59, Ocena: 3.5
super.:)
Alis17 Linia koment
Dodany:2010-12-26 19:21:58, Ocena: 3.5
fajne. pozdrawiam.
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów