Wakacje
opowiadania >romantyczny nastrój. Ania usiadła między kołdrą, a poduszką. Gestem zaprosiła mnie koło siebie i dziwnie na mnie patrzyła.
-Jak ci się podoba?- zapytała, wyjątkowo kokieteryjnym głosem.
-Fajny pokój.- odpowiedziałem.
-Jedyny pokój, z którego, lubi korzystać każdy… Wiesz co… Mamy godzinę… Skoro już zmarnowałam moją wizytę, żeby cię tu wpuścić, to może to wykorzystamy…
Zerwałem się z łóżka i zacząłem chodzić dookoła pokoju. W końcu nigdy, żadna kobieta nie proponowała mi tak otwarcie seksu. Zwykle musiałem płakać i jęczeć co najmniej godzinę.
-Proponujesz mi seks?- ze szczęścia, nie potrafiłem wymyślić mądrzejszego pytania.
-Jeśli nie masz ochoty…
-Nie… Nie… Oczywiście, że mam…
Ania ściągnęła swoją koszulkę, a moim oczom ukazał się czarny koronkowy stanik, którym skrępowane były dwie, piękne… Duże piękności. A przez koronkę zauważyłem, stojące jak żołnierze na warcie, gotowi do akcji, dwa brązowe sutki. Cóż mogłem zrobić… Otworzyłem usta z zadowoleniem i zabrałem się za ściąganie spodni.
-Musi ci się podobać to co widzisz…- powiedziała Ania z uśmieszkiem.
Nie mogłem wydobyć z siebie głosu. Gdy ściągnąłem już bokserki zaczęły upływać dwie najdłuższe sekundy mojego życia. Ona w końcu… Bogini, która była z niejednym… Większym ode mnie, zaraz może się roześmiać. Na szczęście to się nie stało. Przywołała mnie, zaczęła całować i złapała za pośladki. Wyczuła moją skazę z dzieciństwa i przestała używać języka.
-Co to?- zapytała.
-Nic takiego…
Próbowałem znowu przylgnąć do jej ust, ale ta odwróciła mnie i zaczęła dokładnie obserwować mój prawy pośladek, na którym znajdowała się blizna w kształcie litery „s”.
-To ty! Wiedziałam, że to ty! Mówiłam im, że się pojawisz!
-O co chodzi?
-Musimy to pokazać wodzowi!
-Jakiś stary baran ma oglądać mój tyłek? Nie ma szans!
-Zrozum… Jesteś prorokiem!
-Jasne… Za dużo biblii albo Pottera… Słuchaj mam to od urodzenia… To przypadek… Pośpieszmy się, bo godzina to niezbyt długo.
-Tak… A jak wyjaśnisz to!
Wtedy Magda zdjęła spodnie i pokazała mi swój lewy pośladek, na którym połączone były dwie litery, „ex” podobnej wielkości co moje „s”.
-To przypadek!- krzyknąłem.
-Nie… To zostało przepowiedziane… Trzy lata cię poszukujemy. Także zakładaj spodnie i idziemy!
-A co z…
-Wybacz… musiałam jakoś sprawdzić, czy to nie ty…
-Wykorzystałaś mnie?
-Przepraszam…
Ania założyła koszulkę, podniosła moje spodnie i bokserki, po czym rzuciła je na łóżko i stanęła przy drzwiach.
-Pośpiesz się. Nadzieja wróciła.
Zacząłem się ubierać. Byłem bardziej zdezorientowany niż zamachowiec samobójca, gdy dostaje kulkę, a bomba do niego przyczepiona nie wybucha.
-A nie moglibyśmy…
-Nie!- krzyknęła Ania.- Rusz się!
Podszedłem do niej i stałem tak, dopóki się nie odwróciła i wyszła z pokoju. Zrobiłem to samo.

A co się działo z Pawłem? Otóż, gdy ja miałem pokazywać jakiemuś staremu, spróchniałemu cymbałowi moją dupę, mój współlokator został wrzucony do pokoju kar.
Paweł rozejrzał się dookoła. Znowu pedantycznie białe ściany. Do jednej z nich przyczepione były łańcuchy na nogi i ręce. Obok nich stały dwie kobiety w skórzanych, czarnych mundurach z pejczami w ręce.
Cykloźniaki chwyciły mojego przyjaciela i przymocowali do tych łańcuchów. Nie oponował. Zaczęli go rozbierać, a to już nie bardzo przypadło mu do gustu.
-Panowie! Kurwa! Łapy precz… Niech te panie to zrobią! No…- oponował.
Cykloźniaki skończyli swoje i wyszli, a w ich miejsce pojawił się właściciel. Paweł nie widział jego twarzy, ale słyszał głos.
-Pan sobie nagrabił, panie Pawle.- powiedział.
-Nie pierwszy i nie ostatni raz. Skończmy to!
-Jest to najgorsza kara, jaka może spotkać heteroseksualnego faceta.
„Jak ty mało o nas wiesz…” pomyślał Paweł.
-I wie pan co? Przez najbliższe dwadzieścia minut, będzie pan przechodził niesamowite katusze. Dziewczyny, zacznijcie jak wyjdę, bo nie lubię tego widoku.
Właściciel wyszedł z pomieszczenia. Mówiąc swoje ostatnie słowa, nie wiedział, że Paweł od dziecka jest fanem sado-maso. Także uśmiechał się na samą myśl o tym, co go czeka.
Kobiety ustawiły się po obu stronach Pawła i przeciągnęły palcami po pejczach, po czym zaczęły go bić. Po pierwszym uderzeniu Paweł westchnął. Po każdym następnym, fałszywie krzyczał z bólu. Spełniało się jedno z jego wielu marzeń seksualnych. Dziewczyny na zmianę okładały jego plecy i pośladki. Po pięciu minutach Pawłowi znudziło się udawanie, i rozmarzony czekał na rozwój wypadków.
Po dwudziestu minutach wrócił właściciel. Mój współlokator się zasmucił, bo wiedział, że to już koniec, także postanowił odejść z hukiem. Zaczął się wiercić w łańcuchach.
-Nie! Proszę! Przestańcie. Już starczy!- krzyczał z przesadą.
-Starczy!- powiedział właściciel, a kobiety odeszły na bok.- Widzi pan, panie Pawle. Nawet pan nie jest w stanie wytrzymać, bycia poniżanym przez kobiety. Mam nadzieję, że zrozumiał pan swój błąd i więcej się to nie powtórzy.
-Tak oczywiście!- powiedział Paweł, oczywiście musiał coś dodać.- Ale na wszelki wypadek powinienem być karany kolejne dwadzieścia minut.
-Nie! Szkoda czasu. Swoją nauczkę pan dostał…
-Nie jestem taki pewny…
-Niech pan nie pyskuje, panie Pawle.
W tym czasie ja stanąłem przed obliczem wodza. W wielkim pokoju, z fioletowymi ścianami, na środku stał ogromny, czarny tron. Siedział na nim mężczyzna około dwudziestu pięciu lat i spoglądał na mnie groźnie. Obok niego stało dwóch postawnych mężczyzn w garniturach i ciemnych okularach.
Ania chwyciła mnie za rękę i pociągnęła bliżej tronu. Zacząłem się zastanawiać po co mi to wszystko.
-Z jaką sprawą przychodzicie?- odezwał się zimno wódz.
-O panie, nadchodzi spełnienie przepowiedni.- powiedziała Ania.
-Czyżby on był wybrańcem?
-Dokładnie! Wódz raczy spojrzeć.
Ania odwróciła mnie tyłem do tronu, wtedy miałem dość. W środku aż się gotowałem i odwróciłem z powrotem. Kobieta zmieniła moją pozycję jeszcze dwa razy, aż w końcu się poddałem. Natomiast moja towarzyszka odchyliła spodnie i pokazała wodzowi swoje znamię. I staliśmy tak w milczeniu dobrych kilkanaście sekund.
-Pokaż swoją…- szepnęła do mnie Ania.
-Nic z tego!- powiedziałem na głos.
-Nie kompromituj mnie.
-Wykorzystałaś mnie i nie będę pokazywał publicznie mojej dupy!
-Zamknij się i ściągaj spodnie.
-Pomóżcie mu.- wtrącił się wódz.
Wtedy dwa goryle ruszyli w moją stronę, więc głupio by było się nie odwrócić. Widziałem swoje odbicie w ich okularach i postanowiłem bronić mojej godności.
-Nie dotykajcie mnie!- powiedziałem zdegustowany.
Oni za to nie odezwali się ani słowem. Jeden z nich chwycił mnie i odwrócił tyłem, wykręcają przy tym moje ręce. Drugi rozpiął i ściągnął mi spodnie. W tym
Opinie
Ocena: 1 2 3 4 5 6
Musisz być zalogować by komentować.
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów