Zabijając duszę Boga, czyli cyber - atomowy chaos!
opowiadania >
„Idea Boga rozpoczyna się i kończy w samym człowieku”


Dydymus


Ludzka dusza i ewolucja duchowa nie potrzebują wspomagania technologią i modyfikacją genetyczną!


Aby zrozumieć idee człowieczeństwa musimy odrzucić egoizm zwierzęcia i stadny pęd władzy, posiadania, zazdrości i skrajną głupotę, która staje się przyczynkiem do lekceważenia i odpychania moralności, etyki i zasad…


Te właśnie kluczowe zasady powiązane z moralnością i etyką pomagają stworzyć społeczeństwo gotowe na ewolucję zwierzęcości w człowieczeństwo i człowieczeństwa w istoty oświecone!


Stajemy się Bogami, bo takie jest nasze przeznaczenia a życie jest szkołą, która pozwala poznać człowiekowi wszystkie aspekty bytu! W czasie swojej ewolucji będziemy materią ożywiona i nieożywiona, bytem materialnym i bytem bez cielesnym... (A wszystko to w wielu wymiarach i alternatywach tych wymiarów)


… nigdy nie staniemy się Bogiem będąc tylko istotą człowieczą o zacięciu i pochodzeniu czysto zwierzęcym. Zwierze to za pomocą wytrychu (technologii, genetyki) próbuje podrobić boską siłę i moc tworzenia… natury i piękna z niczego...


Człowiek próbując podrobić Boga staje się demonem a jego dzieła łakną tak jak i on sam władzy i krwi! Bogiem może stać się tylko istota niematerialna tworząca rzeczy na poziomie neuronów ( z potrzeby odwzorowania ideału, jakim jest on sam)...


Człowiek jako zwierze idąc w stronę czarnej magii- technologii tworzy swoje własne destrukcyjne podobieństwo! Tak postępuje demon, który nie potrafi pozbyć się egoizmu i dążenia do władzy pragnąc podświadomie zniszczyć samego siebie!


Stąd próba tworzenia technologii, która zniszczy człowieka jako niegodnego oświecenia... Oświecenie to trudna droga a człowiek - zwierze nie ma cierpliwości próbując iść na skróty ocierając się o psychopatyczną chęci rządzenia, władzy i krwi, którą wynika z frustracji niespełnionego zwierzęcia - pseudo Boga!


Próba połączenia mózgu człowieka z komputerem lub integracji myśli człowieczej z hardwareową strukturą DNA to poraniony pomysł sam w sobie, ponieważ człowiek nie potrzebuje wspomagania, aby stać się Bogiem...


Zapominamy, że umysł człowieka wykorzystywany jest tylko w 5% swego potencjału (uśpienie manny), zapominamy też, że umysł jest „uduchowioną” maszyną o nieskończonej mocy i wiedzy pogłębianej poprzez życie w poszczególnych wymiarach egzystencji danej jednostki...


Tylko człowiek ograniczony o ograniczonej wyobraźni może pomyśleć o połączeniu niedoskonałej podrabiającej naturę technologii z dziełem genialnym, doskonałym oraz kompletnym!


Wystarczy tylko rozwijać się duchowo, aby dotknąć i zamieszkać we własnym niebie...


Kto wymyśla i urzeczywistnia pomysły rodem z tanich i banalnych filmów?


No cóż!? Jakim kretynem trzeba być, aby przeprowadzać próby jądrowe wiedząc o ich zabójczej sile?! Jeśli sama próba nuklearna nie jest próbą i planowaniem ludobójstwa to, co nią jest?!


Sami godzimy się na własną śmierć pozwalając na produkcję broni, rozczepienie atomu czy modyfikacje genetyczne! Wszystko to niszczy stopniowo DNA ziemi, żywności, zwierząt i ludzi... (Wystarczy tylko pomyśleć, aby zrozumieć,że każdy element życia powiązany jest nierozerwalnym łańcuchem idei tworzenia i idei harmonii…każda ingerencja w DNA, naturę powoduje nieodwracalne zmiany prowadzące ku końcowi jakiejkolwiek egzystencji…)


Każda technologia ma dwa oblicza,każda metoda integracji człowieczeństwa z maszynami musi skończyć się tym, czym wybuch bomb atomowych dla Hiroszimy i Nagasaki!


Człowiek wykorzystuje intelekt do tworzenia maszyn i technologii, która zawsze posłuży tylko ludobójstwu. Nawet, gdy jest ona teoretycznie wykorzystywana w pokojowych celach zawsze będzie istniała groźba użycia jej przeciwko ludzkości! (Dlatego takowe pomysły powinny się samoistnie negować w głowach odpowiedzialnych osób)


Zrozumiał to jeden z najgenialniejszych ludzi w dziejach ziemi Albert Einstein - jeden z twórców bomby atomowej... Zaraz po tragedii związanej z jej wybuchem zrozumiał,że jego wynalazki nigdy nie posłużą człowiekowi, lecz armii psychopatów pragnących niszczyć wszystko i wszystkich dla własnej władzy! Alberta Einstein zniszczył swoje wynalazki i zapiski, aby ocalić ludzkość i spowolnić proces pozyskiwania nowych technologii służących zniszczeniu, kontroli i terrorowi!


Człowiek jest niegotowy na użyteczne wykorzystanie technologii w celach pokojowych, jednak technologia ta już dziś rozwiązałaby problem głodu, chorób i katastrof naturalnych!


Zapałki w rękach dziecka czy psychopaty o zapędach globalistycznych?!


Człowiek tworzy technologie zagłady, bo nie potrafi być szczęśliwy - woli tworzyć przeciw ludzkości niż dla jej korzyści (sukces dla mnie, śmierć dla innych)!!!


Oznacza to tylko niedojrzałość człowieka, który umysłowo dalej jest tylko zwierzęciem pragnącym rozszerzać swój rewir polowań i posiadania pomimo zagrożeń, jakie za takim postępowaniem kroczą krok w krok!


Rzecz jasna jest to kontrolowany idiotyzm i egoizm małej grupy ludzi, którzy z ziemi pragną uczynić własny raj kosztem większości populacji!


Sprytne, zabójcze, egoistyczne i nienormalne … o moralności takowych czynów nie wspomnę ... Takie jest myślenie istot, które pragną iść w stronę oświecenia drogą krwi odrzucając rozwój duchowy na rzecz wolnej interpretacji pism mistycznych, w których od milionów lat ukryta jest cała wiedza i technologia człowieka (technologia od Bestii, mistyka od Boga – dwoistość treści i dwoistość odbioru – papka dla dzieci, pokarm stały dla oświeconych)!


Osoby myślące w ten prosty i naiwny sposób nie uznają jednak faktu sprawiedliwości natury, która: każe niszczycieli i gloryfikuje jedność z prawami, które zostały przez nią zapisane miliardy lat temu!


Wszystko jest, było i będzie powtarzalnością i każdy zapłaci za chęć manipulacji, kłamstwa i zbrodni popełnionej na populacji tego globu!


Technologia nigdy nie nakarmi człowieczej natury i człowieczego rozumu! Starcie natury i technologii nadejdzie szybciej niż nam się wydaje! A koniec da początek nowemu!


Oświecenie i natura człowieczeństwa są twórcami tego wszechświata i maszyn, które staną się częścią zastanej rzeczywistości. Pozostaną one w niej tak długo jak będzie to potrzebne - do momentu, w którym umysł człowieka prze-ewoluuje do poziomu niedostępnego dla żadnej maszyny i towarzyszącej jej technologii genetycznej...


Maszyna to tania podróbka ludzkiej doskonałości wzbogaconej o dusze i inteligencję pełną kreatywnej fantazji!


Żadna maszyna stworzona rękoma ludzi nie dotrze tam gdzie boska idea tworzenia wszystkiego z niczego!dydymus

Wiecej: http://www.eioba.pl/a/34q1/zabijajc-dusze-boga-czyli-cyber-atomowy-chaos#ixzz1K9lPSVFl- [1] -
Opinie
Ocena: 1 2 3 4 5 6
Musisz być zalogować by komentować.
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów