oliwia1125 szuka książki z gatunku Fantasy/SF

+ Książka może zawierać sceny erotyczne!
+ Książka może zawierać brutalne i krwiste opisy

Szukam książki:

szukam książek przede wszystkim ciekawych, wciągających, od których nie można się oderwać. Mile widziane będą historie z wątkiem miłosnym, oryginalnym pomysłem na fabułę, albo z jakąś genialną postacią. Za propozycje z góry dziękuję!
Otrzymasz 50 pkt od redakcji, jeśli oliwia1125 wybierze Twoją propozycję!
oliwia1125 nie zainteresowała żadna z zaproponowanych przez innych czytelników książka.
Poleć książki pozostałym użytkownikom.
ola2998
Linia koment
Być może spodoba ci się seria "Mrocznych umysłów" i "Darów anioła", polecam jeszcze "Czerwoną królową" :) Są to ksiązki z ciekawymi pomysłami, każda, ale szczególnie "Czerwona królowa", "Dary anioła" - wspaniali bohaterowie, cięzko ich nie pokochać, a "Mroczne umysły" mają w sobie po prostu to coś. W każdej z nich jest wątek miłosny :)
avatar oliwia1125
oliwia1125 Linia koment
dzięki! czytałam już dary anioła, z resztą chętnie się zapoznam!
Agusiaaa15
Linia koment
Polecam książkę "Dobranoc, słonko" ponieważ jest napisana w dość niecodzienny sposób. Opowiada o dziewczynce żyjącej w niepełnej rodzinie w powojennym świecie. Przyjaciel jej zmarłego ojca miał być wybawieniem i podporą a okazuje się być człowiekiem niewartym zaufania i strasznym manipulantem. Pomimo rozgrywanej tragedii nie można się od niej oderwać. Do końca pcha nas ciekawość - co będzie dalej?
Okładka - Dobranoc, słonko
Dobranoc, słonko
Heidi Hassenmüller
Ocena 5.6 ( 5 osób )

Akcja powieści rozgrywa się w latach 50., ale powojenne realia stanowią tylko tło przedstawionej tu historii, potwierdzając jej uniwersalny charakter. Po wojnie w mieszkaniu pani Mangold zjawia się przyjaciel jej poległego męża i wkrótce zajmuje jego miejsce. Paraliżujący strach czytaj dalej
whisky
Linia koment
Wczoraj skończyłam, więc oczywiście jako pierwsza przyszła mi do głowy. Fabuła dzieje się na dwóch płaszczyznach - II wojna światowa i XXI wiek. Pewien obraz ciągnie za sob nutkę tajemnicy. Nie zabraknie też wątków miłosnych i baaardzo ciekawych postaci.
Okładka - Szmaragdowa tablica
Szmaragdowa tablica
Carla Montero
Ocena 4.8 ( 34 osób )

"Mimo wszystko, ciągle uważam, że ludzie mają dobre serce" Anne Frank Bestseller w Hiszpanii - 100 000 sprzedanych egzemplarzy! Historia i współczesność, miłość i wojna, zakazany romans i dzika zazdrość, tajemniczy obraz i opętanie chciwością - ta wspaniała powieść zachwyca czytaj dalej
linia pod formularzem
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów
';