ONI, czyli NARODZIE NADSTAW Ry...ucha

eleazar
« powrót

Publicystyka - Obrazek"Przed posiedzeniem Rady Politycznej PiS Ktoś próbuje wbić klin między mnie a władze PiS, a w szczególności prezesa Kaczyńskiego" - powiedział premier Kazimierz Marcinkiewicz na konferencji prasowej.


Zadrżałem. Oto premier wszystkich Polaków po raz kolejny wskazuje na Tych Których Imienia Się Nie wypowiada.
Pan Kazimierz ICH zna. Są źli. To za ich sprawką Kurski się czasem myli, dziura w budżecie się rozdyma i państwo nie ma się najlepiej.

To już drugi w ostatnim czasie bezczelny atak ONYCH. Jakże niedawno ONI, zwani niektórych kręgach KTOŚ ( l. mn. „KTOSIE”), doprowadzili do dymisji Gilowskiej.
Z ciężarem na duszy i piwem w ręku, oglądałem jak poruszony, ba, bliski płaczu Pan Kazimierz dymisjonuje Panią Zytę, dając tym samym świadectwo wszechwładności KTOSIÓW i moralnej zgnilizny ONYCH TAMTYCH INNYCH, zwanych także TymiKtórzyRozsadzająJednośćPolski.Kim są ONI? Kto może być tak bezlitosny, by uderzać w Pana Kazimierza ze wszystkich stron, robiąc mu złe rzeczy? PO? Komuniści? Może masoni, do spółki z Cyklistami. Że nie wspomnę o niejakim Geremku, który nie tylko jest masonem, ale i Żydem. ABW nie stoi pod jego drzwiami, tylko dlatego, że nigdy nie widziano go na rowerze.

W tej jakże dramatycznej chwili, gdy ONI znowu uderzają, NARODZIE, ZJDENOCZ SIĘ pod egidą bystrookiego Kazimierza, co by było ci dobrze i co by ONI wiedzieli, że tam gdzie MY to lepiej żeby ICH nie było!!!

Nie dajcie sobie wmawiać jakichś płytkich rzeczy w stylu NIEKOMPETENCJA, BRAK INICJATYWY, BRAKI KADROWE, TOTALNY BRAK DŁUGOFALOWEJ POLITYKI RZĄDU, MEGALOMANIA PANA JAROSŁAWA, ŚMIERĆ OD WŁASNEJ BRONI OSZCZERSTW I WZBUDZANIA PANIKI.
I na św. Lecha! Nie dekoncentrujcie się trywialnymi kwestiami nasze śmieszności na arenie międzynarodowej, tym że większość naszego gabinetu to sybaryci i krzykaczeWSZAK ONI ATAKUJĄ!!!

NARODZIE STĄŃ DO WALKI!!! ... a przynajmniej łyknij fakt że ONI są winni wszystkiemu złu... za parę miesięcy Pan Kazimierz i Pan Jarosław ustalą zgodną wersję kim są „ONI”.

Amen


poprzednia
- [1] -


Zobacz też:

Opinie
Musisz być zalogowany by móc komentować.
Naruto2006-07-07 20:52:45
avatar
Nie ustalą :p największy jest przecież strach przed nieznanym.
odpowiedz
autor 2006-07-07 20:52:45
avatar
Tekst powstał 12 godzin przed tragicznym Zejściem..eee ODEJŚCIEM Pana Kazimierza... mój apel okazał sie zbyt późny...ONI już są zbyt potezni (nawet dla charyzmatycznego i wyrazistego Kazimierza)
odpowiedz
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
REKLAMA
linia_1_reklama linia_2_reklama linia_3_reklama
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów