Oddam brata w dobre ręce. Zapiski Malwiny

Ja od najmłodszych lat życia moich dzieci zawsze czytałam im bajeczki. Nie było dnia, żeby kładły się do łóżka bez czytania. Bardzo lubiłam te przyjemne historie, które nie są nasycone przemocą i złośliwością. Dlatego nawet teraz często zdarza mi się chętnie sięgać po książeczki, które przeznaczone są dla młodszych czytelników. „Oddam brata w dobre ręce. Zapiski Malwiny”, to bardzo przyjemna i życiowa historia rodziny, w życiu której pojawiło się dwójka małych dzieci. Książka napisana jest z perspektywy życia Malwiny, małej dziewczynki w życiu której pojawił się młodszy braciszek. Musi nauczyć się dzielić z nim miłością rodziców i wiedzieć, że nie jest już jedynym dzieckiem w rodzinie. Malwina ma chwile, gdy bardzo kocha swojego brata, niemniej jednak często zdarza się, że kradnie on całą uwagę wszystkich, która kiedyś skupiona była wyłącznie na Malwinie. Dlatego dziewczynce jest ciężko go zaakceptować. Ciekawe i zabawne historie, które pokazują również odczucia starszego rodzeństwa, gdy w ich życiu pojawia się młodszy członek rodziny

Informacje dodatkowe o Oddam brata w dobre ręce. Zapiski Malwiny:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2018-11-14
Dodał/a opinię: beatastepien

Zobacz opinie o książce Oddam brata w dobre ręce. Zapiski Malwiny

Kup książkę Oddam brata w dobre ręce. Zapiski Malwiny

"Nie obawiałam się jej reakcji na Michała. Ciocia jest normalna - wiedziałam, że na widok łysego i zaślinionego pseudoludzika nie padnie na kolana z wrażenia."

"Trochę elegancko w naszym wykonaniu oznaczało, że mama nie wystąpi bez biustonosza i w przetartych na kolanach leginsach. Tata - w obciętych nad kolanami spodniach od dresu i spranej koszulce z wielkim napisem BOSS, do której jest bardzo przywiązany, a która według mamy już dawno powinna stać się ścierką do podłogi. Ja po prostu miałam nie być w piżamie, a Drugi po prostu miał być czysty."

Oddam brata w dobre ręce
Olga Płocińska0
Okładka ksiązki - Oddam brata w dobre ręce

W domu sześcioletniej Malwiny pojawia się młodszy brat Michał, zwany przez nią Drugim. Zupełnie nie przypomina wymarzonego brata, z którym można by się...