Twoje szczęście

Dzień dobry, i po długim weekendzie 😉 Ciężko wam było wrócić do pracy? Ja tego problemu nie miałam, bo prawie cały ten czas spędziłam w pracy 😉. Ale nie martwcie się! Jeszcze 4 dni i znów wolne 😃. W ten weekend mamy zaplanowany wypad na kajaki 🚣, już nie mogę się doczekać! Jaka jest wasza ulubiona aktywność na świeżym powietrzu?

⬇⬇⬇

Anita Mazur po latach wraca do Polski i pragnie odbudować zniszczoną relacje z siostrą. Ale nie jest to takie proste, bo kiedyś bardzo ją skrzywdziła, do tego skrywana przez Anitę tajemnica puka do jej drzwi. Czy kobieta upora się z przeszłością? Czy Lena uwierzy w dobre intencje Anity?

TWOJE SZCZĘŚCIE to ostatni tom luźno powiązanej serii obyczajowej Ilony Gołębiewskiej opowiadającej o trzech przyjaciółkach, których życie wystawia na ciężką próbę.

Tym razem autorka przedstawia nam bliżej Anitę, siostrę Leny i dawną przyjaciółkę Ewy Kuszewskiej (bohaterki wcześniejszych powieści). Anita to zaradna kobieta, która w swoim życiu popełniła wiele błędów, ale potrafi się do tego przyznać i podjąć rękawice do walki. Choć najmniej się z nią polubiłam, to kibicował jej aby wyszła na prostą i pogodziła się z siostrą.

Podoba mi się sielski klimat w jakim utrzymana jest cała seria, akcja spokojnie płynie, przy czym naładowana jest pozytywnymi emocjami. Ciekawe zawirowania akcji  potrafiły rozbudzić moją chęć dowiedzenia się jak to dalej się potoczy. Powieść porusza też trudny wątek problemu alkoholowego i wybaczania, bo czy potrafilibyśmy przebaczyć potworną krzywdę wyrządzoną nam przez bliską osobę?

Informacje dodatkowe o Twoje szczęście:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-07-27
Dodał/a opinię: kotoksiazka

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Zobacz opinie o książce Twoje szczęście

Kup książkę Twoje szczęście

Czekam na ciebie
Ilona Gołębiewska0
Okładka ksiązki - Czekam na ciebie

Zimowa sceneria Warszawy, zaginiony przed laty list, kulisy pracy w telewizji i losy paczki przyjaciół. A do tego działająca od ponad stu lat pracownia...

Twoja tajemnica
Ilona Gołębiewska0
Okładka ksiązki - Twoja tajemnica

Przeszłość jest niczym cień. Czasami widać go wyraźnie, a niekiedy podąża za nami niezauważenie. Ewa Kuszewska wie o tym najlepiej. Na co dzień mieszka...