Mroczna prawda

Tom 5 cyklu Detektyw Adam Fawley

Na początku tej książki autorka przedstawia wszystkich bohaterów. Dlatego jeśli ktoś nie czytał poprzednich części będzie mógł spokojnie odnaleźć się w tej części.
💥💥
Nasz detektyw i jego zespół zostają wezwani do sprawy nietypowej napasci seksualnej. Ofiarą jest student uniwersytetu w Oksfordzie. Osoba, którą oskarża to jego wykładowczyni.
Jest ona dumą uniwersytetu, przodującą w kręgach nauczycielskich. Ofiarą dwumetrowy zawodnik rugby.
Ciekawe połączenie. Mała kobieta i kawał chłopa, który nie może obronić się przed nią. Dodatkowo całe zdarzenie miało mieć miejsce w jej domu. Jednak czy to o co oskarża ją student jest prawdą? Czy tylko dobrze uknutą intrygą? Co takiego musiało się wydarzyć by doszło do takiej sytuacji?
Dużo pytań, dużo odpowiedzi. Postronne osoby bardziej lub mniej pomocne.
💥💥
Widząc nazwisko Hunter można brać książkę w ciemno i wszystko powinno być super. Tym razem autorka przekombinowała. Na tle innych jej książek, które czytałam ta wypada średnio. Zbyt duża opisów, które były zbędne.Akcja rozwija się bardzo powoli. Czytajac miałam wrażenie, że jest po trochę wszystkiego. Pomieszanie z poplątaniem. Mimo minusów książka mi się podobała, ale nie było tego czegoś co zwykle wywoływały książki tej autorki.

Informacje dodatkowe o Mroczna prawda:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2021-06-16
ISBN: 9788381955270
Tytuł oryginału: The Whole Truth
Tłumaczenie: Joanna Grabarek
Dodał/a opinię: Lukasz Turków

Tagi: Literatura kryminalna i detektywistyczna bóg

Zobacz opinie o książce Mroczna prawda

Kup książkę Mroczna prawda

Kto mieszka za ścianą?
Cara Hunter0
Okładka ksiązki - Kto mieszka za ścianą?

Ledwo żywe kobieta i dziecko zostają znalezione zamknięte w piwnicy. Nikt nie wie, kim są i skąd się tam wzięły. Kobieta nic nie mówi i nie ma...

Kto je porwał?
Cara Hunter0
Okładka ksiązki - Kto je porwał?

PIERWSZA DZIEWCZYNA WRÓCIŁA. DRUGA MOŻE NIE MIEĆ TYLE SZCZĘŚCIA. HISTORIA LUBI SIĘ POWTARZAĆ, PRAWDA? Spokojne przedmieścia bywają świadkami najpotworniejszych...