Okładka książki - Driven. Namiętność silniejsza niż ból

Driven. Namiętność silniejsza niż ból

Wydawnictwo: Septem
Data wydania: 2014-09-25
Kategoria: Inne
ISBN: 9788324696864
Liczba stron: 376
Dodał/a recenzje: Klaudia Nadolna

Ocena: 4.57 (21 głosów)

 Zacznę przede wszystkim od tego, że serię Driven zaczęłam czytać w dość nietypowy sposób, bo od tyłu. Najpierw poznałam historię pozostałych bohaterów, a teraz będę pochłaniać cztery części opowiadające mi o dwóch głównych.

"Namiętność silniejsza niż ból" to debiutancka powieść Bromberg, w której poradziła sobie doskonale. Miałam już okazję czytać kilka niezbyt trafnych debiutów i ten szczególnie mnie zaskoczył, choć nie obejdzie się bez minusów.

Poznajemy Rylee Thomas, kobietę sukcesu, która nieświadoma swoich wdzięków zamyka się na świat uczuć i doznań. Niepewność siebie spotęgowała przeszłość, która nie daje o sobie zapomnieć. Każdy aspekt życia musi mieć pod kontrolą, nie pozwalając sobie nawet na odrobinę szaleństwa. Mieszka natomiast ze swoją przyjaciółką z czasów studenckich, która jest jej zupełnym przeciwieństwem. I którą poznamy bliżej w następnych częściach.

Ry pewnego dnia spotyka na swojej drodze Coltona Donavana, kierowcę wyścigowego, który ma ciało Boga, charakter kobieciarza i jak przystało na tak zbudowaną postać- dostatek forsy. Bogaci rodzice zapewniają mu wszystko to, czego potrzebuje do szczęśliwego życia. Jednak wspomnień z jakimi się zmaga przez poszarpane dzieciństwo nie są w stanie mu wymazać. Czy mężczyzna z mroczną przeszłością i kobieta, która potrzebuje stabilizacji będą potrafili się odnaleźć w swoich ramionach? Spójrz jak wybucha ich gorący romans.

 Przyznam szczerze, że w tej powieści zabrakło mi tego, co w "Sweet Ache" i "Slow burn" uważałam za najlepsze- świat przedstawiony z dwóch stron. Wolałam, kiedy perspektywy się przeplatały, a ja jako czytelnik mogłam oceniać intencje bohaterów, będąc stałym obserwatorem.

Minusem jest również uczuciowa strona tej powieści. Miałam wrażenie, że wszystkie emocje są wymuszone i na siłę wplatane w dialogi. Jednak może tacy właśnie mieli być bohaterowie- płytcy i na swój sposób indywidualni. Odnoszę również wrażenie, że nie jest to opowieść wielowątkowa. Niby autorka stara się wplatać inne tematy, to i tak rzadko mogłam je sobie przyswoić i się nad nimi zastanowić, szybko były wymieniane.

Nikt jednak nie odbierze K. Bromberg talentu do budowania napięcia seksualnego. To pożądanie, jakim obdarzona jest ta książka wyczuwalne jest z każdą kartką. Opisuje to w sposób subtelny, nie powodujący niesmaku czy odrazy. Dialogi jakie zostały skonstruowane bawią, niekiedy wzruszają i czasami dają do myślenia. Autorka uwielbia bawić się w analizę psychologiczną bohatera, co przerzuca nawet po części na główną bohaterkę.

Jest to powieść, przy której miło spędziłam czas, zwłaszcza, że już wiem na co stać Bromberg. Lubię pióro tej autorki, jej przyjemne słownictwo i budzącą sympatię fabułę. Zawsze stara się choć odrobinę zagrać na emocjach czytelnika, wplatając niekiedy wątki społeczne.


Recenzja znajduje się również na www.zksiazkadolozka.blogspot.com

Kup książkę

przesuń

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Polecana recenzja

Avatar użytkownika - justa21
justa21
Przeczytane:2016-08-16, Ocena: 4, Przeczytałam,
W szponach pożądania   On jest niegrzecznym chłopcem, który na swoim koncie ma tyle samo zer, co złamanych serc. Ona jest dziewczynką z dobrego domu, pilną uczennicą, niekiedy zmagającą się z niskim poczuciem własnej wartości, z kompleksami. Łączy ich dziki seks, uprawiany w każdej pozycji i miejscu, ale z czasem bohaterowie przekonują się, że oprócz zespolenia ciał pojawia się między nimi również uczucie. Pojawia się miłość, choć tego faktu długo nie chcą zaakceptować… Do tego w rzeczywistości sprowadza się fabuła powieści erotycznych, które po sukcesie powieści E.L. James zaczęły masowo zalewać półki księgarskie.    Powieść K. Bromberg nie jest wyjątkiem – opublikowana nakładem wydawnictwa Septem trylogia Driven to historia skomplikowanej relacji, pożądania, ale też mrocznej przeszłości, o której bohaterom nie udaje się zapomnieć. To właśnie przeszłość i nękające parę demony sprawiają, że tom pierwszy serii, Driven. Namiętność silniejsza niż ból, jest książką frapującą, kryjącą w sobie nieco więcej niż akty seksualne i próby dominacji nad drugą osobą. Polecić ją można wszystkim miłośnikom gatunku, którzy pragną poczuć napięcie pomiędzy Rylee Thomas a Coltonem Donavanem, którzy – dzięki wyobraźni, pragną znaleźć się na miejscu bohaterki.   Rylee można śmiało nazwać nie tyle kobietą sukcesu, ile osobą kochającą ...
(czytaj dalej)

Opinie

Avatar użytkownika - PrzyKawieZKsiazk
PrzyKawieZKsiazk
Przeczytane:2016-08-21, Ocena: 3, Przeczytałem, Mam,
Książka na pierwszy rzut oka wygląda jak powieść erotyczna, jednak bardziej przypomina powieść psychologiczną z erotycznymi scenami. Tak jak przeczuwałem książka do ambitnych nie należy.Rylee Thomas jest dziewczyną poukładaną. Podczas akcji charytatywnej poznaje mężczyznę, który jest nieziemsko przystojny. Ich pierwsze spotkanie jest banalne, pożegnanie tak samo - kończy się pocałunkiem i oboje nie mogą przestać o tym myśleć. Rylee nie może się otworzyć na miłość, a Coltona Donavana interesuje tylko seks. Każde z nich będzie musiało zmienić swoje cele, by osiągnąć to, czego chcą.Występuje tu zderzenie dwóch silnych charakterów, przez co obserwujemy uczucia począwszy od pożądania do złości, wzajemnej krzywdy. Colton jest tutaj górą i to on wyznacza reguły, które Rylee może przyjąć i zostać jego kochanką.Rylee poprzez poznanie z Coltonem poznaje inny obraz miłości i seksu. Zamknięta w sobie dziewczyna, lubiąca mieć nad wszystkim kontrolę pomału otwiera się na zmysłowy świat. Colton jest bogaty, ma niebezpieczną pracę.Czytając "Namiętność silniejszą niż ból" można zauważyć, że autorce udzieliła się fascynacja Greyem, książkę czyta się w kilka godzin. Jest idealna dla kogoś, kto chce przeczytać coś przyjemnego i lekkiego.Autorka książki pisze lekkim piórem, przystępnym dla oka. Sceny łóżkowe są opisane w sposób przyzwoity, przez co książka zbiera punkty. Namiętność bucha ...
(czytaj dalej)
Avatar użytkownika - rudablondynkarec
rudablondynkarec
Przeczytane:2017-04-22, Ocena: 5, Przeczytałem, 2017, Mam,
"Anioł walczący z ciemnościami czy diabeł przebijający się do światła?" Colton i Rylee to dwójka różnych sobie osób. Nie mają ze sobą nic wspólnego, oprócz ciężkich wspomnień. On to walczący z mrokiem przeszłości anioł, natomiast ona to przebijający się do życia diabeł. Czy pochłonie ich przeszłość? Czy dadzą sobie szansę na życie? Według mnie ta historia jest pełna mrocznej pasji. Wyczuwalny w niej jest smutek, żal, a przede wszystkim ogromny strach. Oboje bohaterów mówią jedno a robią drugie, co doprowadza do katastrofalnych skutków. Jednak dzięki nim widzimy, że życie to nie bajka i nie jest usłana różami, a prowadzi nas brukowaną kłopotami ścieżką. Moim zdaniem ta historia poruszy nie jedno serce i niestety złamie je na tysiąc kawałków, bo osobiście odczujemy ból, który wyziera z tej książki. Moja ocena: 8/10 "Życie zaczyna się tam, gdzie kończy się strefa komfortu."
Link do opinii
Avatar użytkownika - kalola
kalola
Przeczytane:2016-01-08, Ocena: 4, Przeczytałem, 26 książek 2016,
Driven. Namiętność silniejsza niż ból, to kolejna propozycja dla wielbicieli książek z pieprzem. Tym razem mamy okazję poznać losy Coltona i Rylee dwoje ludzi których przeszłość napiętnowała w szczególny sposób. On, unikający wspomnień z dzieciństwa. Ona, kobieta która straciła dwoje bliskich osób. Obydwoje zranieni przez co tak bardzo ludzcy. Czytając pierwszy tom trylogii K. Bromberg nie mogłam uciec od wrażenia, że gdzieś już czytałam podobną historię. Próba odkrycia kto pierwszy wpadł na pomysł połączenia traumatycznego dzieciństwa z kompulsywną potrzeba zaspokajania fizycznej doznań jest chyba porównywalny z próbą odpowiedzi na pytanie co było pierwsze "kura czy jajko". To co wyróżnia Driven na tle innych tego typu książek, to ludzka twarz głównego bohatera. Colton nie jest cudownym mężczyzną który w bardzo młodym wieku sam lub dziedzicząc firmę staje się zamożny aby samodzielnie w kilka lat stać się miliarderem. Colton jest bardziej z krwi i kości - ma talent i wsparcie rodziny. Jest sławny i bogaty ale to akurat nie jest dziwne dla kogoś kto startuje i wygrywa w rajdach samochodowych. Takiego bohatera łatwiej jest sobie wyobrazić nawet jako sąsiada czy kolegę z czasów szkolnych. Drugą bohaterką jest Rylee, zwykła dziewczyna, która los przypadkowo stawia na drodze Coltona. Tych dwoje połączy tak silne uczucie, że na samo wspomnienie czuję rumieńce na twarzy.
Link do opinii
Avatar użytkownika - Flusz
Flusz
Przeczytane:2016-12-12, Ocena: 4, Przeczytałem, 52 książki - 2016,
Wpadłam ostatnio w ciąg książek tego typu co nie jest zbyt dobrym pomysłem, bo każdą przeczytaną książkę od razu porównuję do poprzedniej i widzę po prostu za dużo zbieżności we wszystkich przeczytanych pozycjach z danego "gatunku". Mimo wszystko jednak książka nie jest zła. Główny bohater - tradycyjnie - przystojny jak diabli, sportowiec, o dobrym sercu, ze straszną przeszłością, nie bawiący się w związki. Ona - piękna, mądra, po przejściach, nie chce ulec jego urokowi. Wiadomo, w końcu oboje ulegają i ciągnie ich do siebie jak ćmy do światła... 2 rzeczy poważnie mnie tutaj drażniły: 1) nadużywanie kropek żeby podkreślić emocje np. "Co.Ty.Ze.Mną.Robisz!" 2) płaczliwość głównej bohaterki (łzy wzruszenia, łzy upokorzenia, łzy smutku, łzy złości, łzy bezsilności...) Zakończenie było jednak wgniatające w fotel! Gdybym nie miała od razu pod ręką następnej części to chyba by mnie szlag trafił ;) Ale przeczytałam sobie już 2 kolejne rozdziały i jestem nieco spokojniejsza. Bo zakończenie pierwszej części było na prawdę mocne.
Link do opinii
Avatar użytkownika - leonia
leonia
Przeczytane:2016-09-09, Ocena: 4, Przeczytałem, 52 książki 2016,
Pierwsza część trylogii. Schematycznie podobna do Greya. Czyta się szybko,lecz mnie nie "powaliła". Przewidywalna.
Link do opinii
Avatar użytkownika - askier
askier
Przeczytane:2016-09-02, Ocena: 5, Przeczytałem, 52 książki 2016, Mam,
Dość schematyczny początek, który zapowiada erotyk jak każdy inny... I zaskakująco inne rozwinięcie, o jakim bym nie pomyślała. Tak w dwóch zdaniach mogę opisać pierwszą część trylogii ,,Driven", ale dwa zdania to za mało, by wyrazić rzeczywistą opinię i targające mną mieszane uczucia. Rylee jest zwykłą kobietą ze zwykłymi kompleksami i niezwykłą pasją. Colton jest niezwykle przystojnym facetem z masą pieniędzy i... niezwykłą pasją. Różnią się wszystkim, żyją w dwóch innych światach. Rylee pracuje w Domu, daje schronienie osieroconym chłopcom i jest dla nich jak matka. Wraz z innymi pracownikami opiekuje się dziećmi, które przeżyły jakąś życiową tragedię i nie mogą się z niej otrząsnąć. Colton natomiast znajduje się na pierwszych stronach magazynów, zmienia kobiety co kilka miesięcy (albo nocy), jeździ samochodami jak szalony. Żyje z dnia na dzień i nie potrafi wytrwać bez przygodnych przyjemności, nad którymi uwielbia sprawować kontrolę. Życie tej dwójki zmienia się nagle, gdy Rylee wpada w ramiona Coltona i ulega zapomnianej już spontaniczności. Okazuje się, że tę dwójkę łączy tragiczna przeszłość i nieumiejętność pogodzenia się z nią: z krzywdą, bólem, stratą, koszmarami. Do tej pory szukali jakiegoś antidotum, nie wiedząc, że w życiu zawsze jest potrzebny drugi człowiek służący wsparciem. Rylee wie, że Colton ją skrzywdzi, ale chce spróbować zacząć na nowo żyć. Wie też, że nie może niczego do niego poczuć, że to "typowy" drań. Jak możemy się domyślić, Rylee zmieni życie ...
(Pokaż całą opinie)
Link do opinii
Avatar użytkownika - paulina0944
paulina0944
Przeczytane:2016-08-27, Ocena: 5, Przeczytałem, 52 książki w 2016r., Mam,
Rylee ma poukładane w życiu wszystko. Odniosła sukces, a teraz stara się o dofinansowanie dla jej projektu na rzecz domu dziecka. Podczas aukcji charytatywnej, kobieta zatrzaskuje się w komórce, a jej fobia klaustrofobiczna daje o sobie znaki. Przerażona, zaczyna uderzać w drzwi, które otwierają się znienacka, a Rylee wpada na mężczyznę. Ten bez skrępowania zaczyna ją namiętnie całować i nie wiadomo z jakiej okazji. Oni jeszcze nie wiedzą, że ich losy jeszcze nie raz się splotą... Nie spodziewałam się tak dobrej historii. Po pierwszych 50 stronach zapowiadało się, że historia będzie opierać się głównie o tym, że facet będzie chodzi za dziewczyną dopóki jej nie zaliczy. I w sumie czekałam już kiedy ona się na to zgodzi. Ku mojemu zaskoczeniu główna bohaterka była uparta, z ciętym językiem i potrafiła odmówić przystojnemu mężczyźnie. Bohaterów w tej powieści jest niewiele, bo historia głównie opiera się na relacji Rylee z Coltonem, także no :D Więc Rylee to osoba, która bardzo mi się spodobała, bo nie była taka głupiutka jak większość bohaterek. Do tego była zabawna, sarkastyczna i niedostępna. Potrafiła odmówić i postawić na swoim. Colton za to jest jej kompletnym przeciwieństwem. Osoba publiczna, znana i uwielbiana przez kobiety. Niezależny, uparty i nieustępliwy. Ta dwójka kompletnie z pozoru do siebie nie pasuje, a podupadłe ego Coltona sprawi, że ta dwójka jeszcze nie raz na siebie wpadnie. Historia jest ciekawa i nietypowa dla tego gatunku. Tu nie są najważniejsze s ...
(Pokaż całą opinie)
Link do opinii
Avatar użytkownika - Alexxandra
Alexxandra
Przeczytane:2016-08-11, Ocena: 5, Przeczytałem, 52 książki w 2016, Posiadam,
Rylee to piękna kobieta, która dobrze wie, czego chce. Odnosi sukcesy na polu zawodowym i do wszystkiego doszła sama. Do tego opiekuję się dziećmi, które przebywają w domu opieki, poświęca swój czas, aby dać im namiastkę miłości i bezpieczeństwa. Kobieta w wyniku wypadku zatrzaskuję się w schowku, gdzie nikt jej nie słyszy, a do tego klaustrofobia daję o sobie znać. Z opresji ratuje ją Colton. Jego uroda działa na Rylee pobudzająco i sama nie wie jak, dochodzi między nimi do namiętnego pocałunku. Nagle na jej głowę spada kubeł zimnej wody, gdy uświadamia sobie, że dopiero przyłapała tego mężczyznę z inną kobietą. Splot wydarzeń zmusza ich do ponownego spotkania a Colton oznajmia Rylee jak bardzo jest nią zainteresowany. Jak potoczą się ich losy? Czy przypadkowe spotkanie zaowocuję w uczucie? ,,Czuję urojony ból w sercu, gdy malutka jego część odrywa się i zostaję na zawsze oddana Coltonowi". ,,Driven. Namiętność silniejsza niż ból" to pierwsza część serii 'Driven'. Mimo że widać podobieństwa do trylogii Grey'a to moim zdaniem jest to bardzo dobra powieść. Co zaskakujące jest to debiut pisarki, która pokazuję nam, że potrafi świetnie pisać i już, zanim przeczytałam pierwszą część, wiedziałam, że będę musiała sięgnąć po kolejne. W powieści znajdziemy wiele scen erotycznych, które były napisane ze smakiem i zachęcały do dalszego poznania historii. Podobało mi się w książce nawiązanie do wyścigów samochodowych, przez co Colton był jeszcze bardziej seksowny. Pojawia się takż ...
(Pokaż całą opinie)
Link do opinii
Avatar użytkownika - reading-mylove
reading-mylove
Przeczytane:2016-07-09, Ocena: 5, Przeczytałem, EGZEMPLARZ RECENZENCKI,
Patrząc na tę seksowną okładkę pomyślała, że jest to kolejna książka w stylu ,,Pięćdziesięciu twarzy Grey'a". Zanim zabrałam się do czytania miałam raczej nietęgą minę. Dlatego że w ostatnim czasie często sięgam po książki o tematyce erotycznej. Jednak po przeczytaniu pierwszego tomu trylogii Driven jestem miło zaskoczona. Rylee Thomas ma 26 lat. Mimo młodego wieku odnosi sukcesy na polu zawodowym. Niezależna, perfekcyjna, uwielbia wszystko kontrolować, szczególnie swoje życie, piękna i atrakcyjna. Na jednej z imprez firmowych poznaje, w dość niezręcznej sytuacji, seksownego i przystojnego Coltona Donovana. Co wyniknie z ich znajomości? Czy jeden pocałunek może połączyć dwie bardzo różne osoby? Czytając erotyki nie potrafię oprzeć się pokusie szukania podobieństw do E. L. James. Nie umiem i już! Znów bohaterem jest seksowny bogacz, biznesmen, z pięknym domem, z szybkim samochodem (dodatkowo Colton jest kierowcą rajdowym co już w ogóle podnosi adrenalinę - ech... te wyścigi!), z szałową blondynką u boku, fajną siostrą, z ego większym niż on sam. Oczywiście stałym punktem jest tajemnicza przeszłość, która tak bardzo go prześladuje, że nie jest zdolny do miłości. Został również adoptowany i miał trudne dzieciństwo. Arogancki, pewny siebie dupek. Rylee w jakimś stopniu przypomina Anę, choć na szczęście nie jest tak niezdarna. Nie posiada wewnętrznej bogini, ale często pada słowo ,,dziwka", wiec to samo mówi przez się. Ma też najlepszą przyjaciółkę, z którą mieszka. Widać, że ...
(Pokaż całą opinie)
Link do opinii
Avatar użytkownika - beata20j20
beata20j20
Przeczytane:2016-06-08, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,
" Normalność nie jest nudna (...). Normalność jest pożądana." Młoda Rylee Thomas pracuje w firmie Corporate Cares i opiekuje się chłopcami. Co roku jest organizowana impreza mająca na celu zebranie większości funduszy potrzebnych do rozpoczęcia budowy nowych obiektów. Na balu poznaje przystojnego mężczyznę, który ratuje ją z komórki za kulisami, w której zatrząsnęły się drzwi. ,,Spoglądam w górę, błyskawicznie rejestrując wystylizowany nieład czarnych włosów, ciemną skórę, nieznaczny cień zarostu ... i jego oczy". W pierwszej chwili ulega urokowi nieznajomemu, lecz szybko uświadamia sobie, że to ta sama osoba, co chwile temu uprawiał seks z inną kobietą. Dochodzi do głównej atrakcji wieczoru, czyli aukcji. Rylee zmuszona jest wziąć udział. Randkę z Rylee nie ma, kto inny jak Colton Donovan. Czytając książkę K. Bromberg Driven Namiętność silniejsza niż ból miałam nieodparte wrażenie, że czytam lepszą wersję E.L. James Pięćdziesiąt twarzy Greya. Czyta się lekko, choć strony książki kipią od miłości. Zbliżenia zostały opisane delikatnie bez wulgarności lecz rozpalają zmysły czytelnika do czerwoności. Colton Donovan poznajemy go, jako przystojnego mężczyznę, błyskotliwy, pewny siebie, ale i arogancki palant, który traktuje kobiety jak zabawki. Na samym początku oznajmia, Rylee że nie bawi się w związki. Facet, który w pierwszej chwili odpycha mnie swoim zachowaniem na początku później ulega zmianie o 180 0. Z jednej strony próbuje zdobyć, uwieść, oczarować a drugiej strony jed ...
(Pokaż całą opinie)
Link do opinii
Avatar użytkownika - Joana
Joana
Przeczytane:2016-02-25, Ocena: 5, Przeczytałem, 26 książek 2016,
Po niedokończonej lekturze książki E L James, chwilowo odstawiłam powieści tego typu, ponieważ nie chciałam znowu marnować czasu. Literaturę erotyczną już miałam przyjemności czytać i to jeszcze na długo przed rozgłosem słynnych "Pięćdziesięciu twarzy...", ale raczej nie planowałam do niej wracać. Pomimo to sięgnęłam po "Driven" tylko i wyłącznie z godnego jej polecenia i na szczęście dla mnie się nie zawiodłam, a nawet i wręcz przeciwnie. "Driven" autorstwa K. Bromberg to intrygujący romans z dużą i gorącą dawką erotyzmu. Bowiem gdy spotykają się dwie postacie o bardzo silnych charakterach to nie możliwym jest by nie iskrzyło przy ich konfrontacji. Rylee Thomas to bardzo piękna i pewna siebie kobieta sukcesu, która jednocześnie nie do końca zdaje sobie sprawę z siły swojej powalającej urody. Jednocześnie jej niestety nie do końca lekki bagaż doświadczań sprawia, że kontroluje swoje życie w dosłownie każdym najdrobniejszym szczególe. Dlatego gdy na horyzoncie pojawia się Colton - bogaty i przystojny kobieciarz oraz kolekcjoner słodkich blondynek, to pewna siebie Rylee w najmniejszym stopniu nie aspiruje do trofeum owego nieziemsko seksownego indywiduum. No ale cóż, jak to najczęściej w życiu i z ogniem bywa - czasami wystarczy jedna iskierka by wzniecić pożar Colton Donowan jest mężczyzną przyzwyczajonym do tego, że dostaje wszystko czego zapragnie i to bez zbędnych ceregieli zwanych uczuciami. Natomiast Rylee Thomas to kobieta, która ma pełną kontrolę nad swoim życiem i ...
(Pokaż całą opinie)
Link do opinii
Avatar użytkownika - awiola
awiola
Przeczytane:2015-07-02, Ocena: 6, Przeczytałem, 52 książki 2015, Mam,
"Czasem nasza podróż życiowa niemiłosiernie się ciągnie, gdy staramy się dotrzeć do kulminacji swoich wysiłków i osiągnąć jakiś cel. A gdy nam się uda, życie przyspiesza i szybko się kończy". Całkowicie się zatraciłam, totalnie uległam i skapitulowałam. Tak, to romans erotyczny. Tak, wzorowany na najsławniejszej obecnie trylogii erotycznej E. L. James. Tak, nie jest to ambitna literatura i na pewno nie wejdzie do światowego kanonu. I cóż z tego! Tyle emocji, namiętności i pożądania na prawie czterystu stronach, całkowicie i nieodwołanie mnie urzekło. Jeszcze nie ochłonęłam... K. Bromberg to żona, matka, poskramiaczka dzieci, podnosicielka zabawek, szofer i domowy Spiderman. Uwielbia dietetyczną colę z rumem, głośną muzykę i zapasy czekolady w spiżarni. Gdy potrzebuje chwili oddechu od codziennych zajęć, ćwiczy na bieżni lub czyta na czytniku pasjonującą lekturę. Autorka obecnie mieszka w południowej Kalifornii. "Driven. Namiętność silniejsza niż ból" to jej debiut pisarski i zarazem pierwszy tom erotycznej trylogii. Rylee Thomas to kobieta, która ściśle kontroluje swoje życie. Jest atrakcyjną, niezależną dziewczyną z ciężkim bagażem doświadczeń, kochającą dzieci poszkodowane przez los. Pomimo faktu, że nie śledzi świata mody i nie interesują ją najnowsze trendy oraz kolekcje, a ubrania versace czy torebki bugatti to dla niej niepotrzebny dodatek, potrafi olśnić prawdziwą klasą i obyciem. Na balu charytatywnym, całkiem przypadkowo poznaje w dość krępującej sytuacji przystoj ...
(Pokaż całą opinie)
Link do opinii
,,Driven. Namiętność silniejsza niż ból" to pierwszy tom zmysłowej trylogii i prawdziwy kąsek dla fanów erotyki. Rylee Thomas jest poukładaną dziewczyną i podczas pewnej akcji charytatywnej poznaję przystojnego nieznajomego. Spotkanie to kończy się namiętnym pocałunkiem i oboje nie mogą przestać o tym myśleć. Dziewczyna boi się otworzyć oraz poddać pożądaniu a Colton Donavan pragnie tylko seksu. Mają różne priorytety i będą musieli oboje zmienić swoje dotychczasowe cele, by osiągnąć to o czym mażą. Wszystko to brzmi tak stereotypowo i niestety tak właśnie jest. ,,Driven" to sztampowa powieść erotyczna. Zły chłopiec, dobra dziewczyna. Połączył ich dobry seks. Wszystko podsycone wszędobylskim napięciem erotycznym. Mało oryginalne, jednak przyznaję, że miłe. Zacznę od Coltona, który zrobił na mnie ogromne wrażenie, i to nie był zachwyt jego osobą. Początek znajomości tej dwójki był burzliwy a wszystko, co wypływało z ust tego mężczyzny napawało mnie niesmakiem. Namiętne frazesy być może miały być podniecające, ale tak na mnie nie działały. Donavan zachowywała się jak jeden wielki buc, palant i arogant, który traktuje kobiety przedmiotowo i lekceważąco. Już myślałam, że tego nie wytrzymam. Oczywiście podejrzewałam, że jest w tym większy sens, uzasadniony jego przeszłością, ale wszystko ma swoje granice. Całe szczęście, że po tym nieszczęsnym przyjęciu akcja nabrała tępa a mężczyzna pokazał się z innej, lepszej strony. Możliwość poznawania bohatera i odkrywania jego czulszej ...
(Pokaż całą opinie)
Link do opinii
Avatar użytkownika - azetka79
azetka79
Przeczytane:2015-01-16, Ocena: 6, Przeczytałem,
uhhhhh, mocna lektura....
Link do opinii
Avatar użytkownika - damonowa
damonowa
Przeczytane:2016-12-09, Ocena: 4, Przeczytałam,
Avatar użytkownika - dona
dona
Przeczytane:2016-09-24, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Avatar użytkownika - wiolamp
wiolamp
Przeczytane:2016-08-07, Ocena: 5, Przeczytałam,
Avatar użytkownika - Dzoanaa
Dzoanaa
Przeczytane:2016-04-13, Ocena: 2, Przeczytałam,
Avatar użytkownika - NaWidelcu
NaWidelcu
Przeczytane:2015-11-26, Ocena: 4, Przeczytałam, 26 książek 2015, Mam,
Avatar użytkownika - chabrowacczyteln
chabrowacczyteln
Przeczytane:2015-08-30, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2015,
Inne książki autora
Hard Beat. Taniec nad otchłanią
K. Bromberg0
Okładka ksiązki - Hard Beat. Taniec nad otchłanią

W miłości i na wojnie wszystkie chwyty dozwolone! Życie korespondenta wojennego Tannera Thomasa zmienia się bezpowrotnie, gdy podczas jednej z reporterskich...

Slow Burn. Kropla drąży skałę. Seria Driven
K. Bromberg0
Okładka ksiązki - Slow Burn. Kropla drąży skałę. Seria Driven

Książka, którą trzymasz w dłoni, jest ekscytującym dopełnieniem trylogii Driven pióra K. Bromberg. Trylogii, która nie jest zwykłym romansem. To wysmakowana...

Reklamy