Oblicze gangstera

Kirił Tarasow po kilku latach wraca do Europy Wschodniej, by odnaleźć jedyną osobę na której mu zależy. Raisa jest jego miłością, która zniknęła bez śladów. Kirił ma jednak podejrzenia, kto za tym stoi. Tropy prowadzą do Nowego Jorku, gdzie mężczyzna napotyka na kolejne tajemnice. W poszukiwania dziewczyny angażuje się także sam szef tamtejszej mafii, Siergiej Szewczenko. Dla Kiriła i jego sprzymierzeńców rozpoczyna się wyścig z czasem, w którym stawką jest życie wielu osób. W tym to jedno dla niego najważniejsze.
Czy Kirił odnajdzie i uratuje Raisę? Jakie tajemnice wyjdą na jaw? Jak potoczą się ich losy? Czy zdołają pokonać przeciwności?
Porwania, poszukiwania, groźby. Obawa o własne życie. Strzelaniny, ataki, zamachy. Walka, tortury, morderstwa. Rodzina, wsparcie i pomoc.  Miłość, pożądanie i namiętność. Stawianie czoła przeciwnościom. Bohaterowie, których nie da się nie lubić. Silni, stanowczy i bezwzględni mężczyźni. Kobiety, które pomimo  trudnych przejść mają wielką siłę. Ogrom akcji, testosteronu, adrenaliny i emocji. Mieszanka wybuchowa, która sprawia, że książka ciekawi i nie pozwala się od niej oderwać.
Autorka zdecydowanie potrafi budować napięcie i kreować fajnych bohaterów, którzy zapadają w pamięci. "Oblicze gangstera" to książka, która ukazuje ogromną siłę jaką jest rodzina. Pokazuje, także że prawdziwa miłość potrafi zmienić nawet najbardziej niebezpiecznych i bezwzględnych gangsterów, w kochających i czułych partnerów.
Jest to pełna emocji, humoru i gorących scen historia, przy której nie można się nudzić. Każdy rozdział zaskakuje i ciekawi. Zakończenie daje zapowiedź naprawdę ciekawej kontynuacji. Do tego przyjemny styl, w jakim została napisana i książka, która pochłania czytnika, gotowa.
Uważam, że warto mieć taką serię w swojej kolekcji. Ja już nie mogę się doczekać kolejnego tomu. Jeśli lubicie romanse mafijne z pazurem i charakterem, to jest to właśnie coś dla was. Polecam! 🖤
Dziękuję Wydawnictwu Muza oraz Grzeszne Książki za egzemplarz. ❤️

Informacje dodatkowe o Oblicze gangstera:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-11-09
Dodał/a opinię: zaczytanaEdyta

Tagi: Romans erotyczny

Zobacz opinie o książce Oblicze gangstera

Kup książkę Oblicze gangstera

Knox
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Knox

Dla Knoxa Storm Riders MC jest rodziną. Nie potrzebuje nikogo innego. Caroline to przeszłość i to taka, do której nie chce wracać. A jednak, kiedy dziewczyna...

Pokusa gangstera
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Pokusa gangstera

Czwarty tom serii mafijnej, która podbiła listy bestsellerów w Polsce! „Wspiąłem się po szczeblach w tym światku mafijnym i nikt nie...