Gdyby miało nie być jutra

Chciałabym mieć gwarancję, że będę sięgała tylko po tak dobre książki jak ta. Dołączam oficjalnie tę autorkę, do grona pewniaków, po które mogę sięgać z pewnością, że to co stworzyli mnie zachwyci .

Książka "Gdyby miało nie być jutra" była po prostu piękna , poruszająca, emocjonująca i zawierająca tak wiele miłości , że nie da się tego opisać.
Niby taka zwyczajna, prosta , a jednak wyjątkowa. Nie idealna i nie o idealnych ludziach. Pokazuje bohaterów wraz z ich problemami, błędami . Nawet sławna aktorka taka jak Milena może mieć przeszłość , którą stara się ukryć, może być z rodziny patologicznej. Przeżycia tej bohaterki są wyjątkowo mi bliskie , bo moja przeszłość wyglądała podobnie, obie miałyśmy matki o takich samych skłonnościach i rażąco podobnych charakterach. Z tą różnicą , że Milena osiągnęła o wiele więcej i wróciła tam gdzie zostało jej serce - do Wałbrzycha gdzie nadal mieszka mężczyzna, ten którego kochała tak naprawdę . I wszystko wskazuje na to , że to uczucie jest równie silne jak wiele lat wcześniej. Lecz wtedy ją zranił, zawiódł , rozczarował, przez co uciekła z rodzinnej miejscowości.

On tu jest nadal - Igor, rozwodnik, ojciec dwojga cudownych synów. Świetnie sobie radzi w tym mieście, powszechnie jest uznawany za gangstera choć stara się prowadzić swoje interesy legalnie. Nie zawsze się udaje ale się stara... I też nie zapomniał o Milenie, o tym jak go zostawiła i jak wtedy jego świat runął.

Oboje mają do siebie żal i obwiniają się nawzajem . Autorka długo trzyma nas w niepewności zanim przekonamy się jaka tak naprawdę była przyczyna ich rozstania. Czy wyjaśnią sobie wszystko i uda im się odbudować to co stracili ?

Niewątpliwie przed obojgiem wiele problemów. Jest i dramatycznie i wzruszająco i niebezpiecznie. Zarówno przeszłość jak i teraźniejszość daje im się we znaki . Interesy Krasnego narażają bezpieczeństwo jego bliskich. Jak sobie z tym poradzi ? Czy matka Mileny znów zatruje jej życie ?

Wszystkiego się dowiecie czytając. Przed Wami wiele ciekawych stron, napisanych fajnym, charakterystycznym stylem autorki, dzięki któremu przez te strony się po prostu płynie.

Zauroczyło mnie w tej książce tak wiele. Także to jakim fantastycznym ojcem jest Krasny, mimo ,że w przekonaniu wielu osób jest to człowiek bez uczuć, dla swoich synów jest gotowy na wszystko . I wychowując ich samodzielnie, jest bardzo troskliwy, czuły i wyrozumiały. Ma świetny kontakt z chłopakami i no po prostu , podziwiałam tego mężczyznę przez praktycznie całą książkę. Taki ideał. Męski, niebezpieczny , seksowny ale też właśnie świetny ojciec, syn, brat i partner.

Nie znajdę w tej książce wad i mogę ją polecić każdemu kto prócz namiętności w książkach szuka też uczuć tak pięknych , że na długo zostają w pamięci i sercu. Bo taka właśnie jest ta i sądzę, że Was nie zawiedzie .

mniej

Informacje dodatkowe o Gdyby miało nie być jutra:

Wydawnictwo: Słowne z uczuciem
Data wydania: 2021-07-28
Dodał/a opinię: Marta BONIECKA

Tagi: obyczajowe

Zobacz opinie o książce Gdyby miało nie być jutra

Kup książkę Gdyby miało nie być jutra

W zapomnieniu
Agnieszka Lingas-Łoniewska0
Okładka ksiązki - W zapomnieniu

Czy mówiłem już kiedyś, że cię kocham? Nie? To kiedyś Ci powiem... Michał to mężczyzna z przeszłością. Magda to kobieta z przyszłością. On – charyzmatyczny...

Obiad z Bondem
Agnieszka Lingas-Łoniewska0
Okładka ksiązki - Obiad z Bondem

On - zabójczo przystojny i skryty. Ją życie nauczyło podchodzić do mężczyzn z lekkim dystansem. Nieźli z nich agenci. Czy zdążą się dogadać...