Na krawędzi (Tom 2). Execution. Na krawędzi. Tom 2

„Bycie numerem jeden od zawsze było moim największym marzeniem, a teraz, kiedy miałam już tego przedsmak, mój apetyt się rozbudził. Nie chciałam już niczego innego, niż delektować się smakiem wygranej”.

Adrianna staje się coraz lepsza w akrobacjach gimnastycznych. Wygrane w zawodach przybliżają ją do udziału w igrzyskach olimpijskich. Jej myśli rozprasza jednak przystojny trener oraz tajemnica, jaka ich łączy. Do tego Adi dokucza kontuzja, która może pokrzyżować jej plany.

Czy uda jej się utrzymać koncentrację na gimnastyce? Czy da się ponieść zakazanym uczuciom?

Po zaskakującym zakończeniu pierwszego tomu nie mogłam się doczekać kontynuacji. Co tu się dzieje, to nawet sobie nie wyobrażacie. Skrywane tajemnice wyjdą na światło dziennie, nie spodziewałam się takich rewelacji. A konsekwencje będą dotyczyć wszystkich.

Z początku akcja rozkręca się stopniowo. Jesteśmy świadkami postępów, jakie Adrianna robi w sporcie, a także rozwijającej się relacji trenera z zawodniczką. Niech Was nie zwiedzie ten spokój. Prowadzi on do wielkiego wybuchu, którego nikt nie był w stanie przewidzieć.

„Kova był pokusą, której nie potrafiłam się oprzeć. A ja byłam pragnieniem, które go pochłaniało. Stanowiliśmy jednocześnie najgorsze i najlepsze połączenie na świecie”.

Kolejna część dostarcza wielu emocji, od tych pozytywnych po negatywne. Wiele razy miałam ochotę potrząsnąć Kova. Jako dorosły powinien był w niektórych sytuacjach zachowywać się dojrzalej. A był dziecinny i nieodpowiedzialny. Myślałam, że będzie miał więcej rozumu.

Adrianna wcale nie była lepsza. Nie potrafiłam jej zrozumieć w pewnych kwestiach. Byłam jednak pełna podziwu jej determinacji i walki o marzenia. Świat gimnastyczny jest brutalny i wymagający.

„Był w nim jakiś dziwny magnetyzm, który mnie do niego przyciągał. Jakiś rodzaj uroku. Coś fascynującego. Coś tak potężnego i zniewalającego, że mogło doprowadzić jedynie do całkowitego zniszczenia”.

Z zafascynowaniem śledziłam dalsze losy bohaterów. A zakończenie zwiastuje kłopoty, których nie da się tak łatwo uniknąć. Już nie mogę się doczekać kolejnego tomu.

Informacje dodatkowe o Na krawędzi (Tom 2). Execution. Na krawędzi. Tom 2:

Kup książkę Na krawędzi (Tom 2). Execution. Na krawędzi. Tom 2

Say yes
Lucia Franco0
Okładka ksiązki - Say yes

Poznaj zakończenie historii Aubrey i Jamesa z książki ,,Hush hush" i dowiedz się, czy wystarczy powiedzieć TAK, aby przeżyć swój happy end. Na początku...

Na krawędzi (Tom 1). Balance
Lucia Franco0
Okładka ksiązki - Na krawędzi (Tom 1). Balance

Mistrzostwo to nie przypadek. Historia walki, pasji i zakazanej namiętności w drodze na szczyt. Adrianna Rossi nauczyła się przekraczać granice własnych...