Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty

🎄🎄🎄Recenzja 🎄🎄🎄

Premiera 13.10.2021

"Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty" - Anna Langer

Zaśnieżony grudzień. Magia świąt. Nowa rodzina. Tajemniczy, mroczny i seksowny przybrany brat. Wspólnie spędzone chwile, pełne namiętności i gorących nocy. Przeszłość, która jest tak mroczna, że zabija wszystko dookoła.

Ginger, poukładana dziewczyna z obsesją na punkcie planowania wszystkiego. Ma wiele marzeń ale nie spełnia je.
Jest bardzo miła i zawsze stara się zadowolić wszystkich. Ale ma też swoją ciemną i pełną fantazji stronę. Odkrywa ją Jason.

Jason, mroczny i tajemniczy chłopak. Nie miał miłego dzieciństwa. Wszystko ci się wydarzyło w przeszłość ma bardzo mocny wpływ na to jaki jest teraz. Niedostępny, pewny siebie, oziębły i myślący, że jest najlepszy i nikt go nie pokona. Nie umie okazywać emocji. Jednak przy Ginger wszystko się zmienia. On się zmienia. Ale czy zaakceptuje te zmiany i uwolni się od niezbyt przyjemnej przeszłości jaka go czeka ?

Zakazany owoc smakuje najlepiej. Tych dwoje nie powinno być razem ale magiczne przyciąganie i nieokiełznana przyjemność, nie pozwala o sobie zapomnieć.
Ona, dzięki niemu odkrywa swoje niegrzeczne pragnienia, a on uczy się okazywać uczucia i emocje.
To ona pokazuje mu dobrą stronę życia. Swoją naiwnością i wiarą w człowieka potrafi sprawić cuda.

Historia dostała 🔥🔥🔥🔥🔥 w hot level. Czy zasłużenie ? Oczywiście, że tak. Znajdziecie w niej sceny intymne, pełne pasji i finezji. Autorka ma bardzo dobrych styl, który mocno rozgrzewa. Niektóre mi się bardzo podobały a inne trochę mniej.
Mam też małe zastrzeżenia do ich ilości. Jest ich naprawdę sporo, a wolałbym aby niektóre z nich zamienić na większą ilość rozmów, które jeszcze bardziej ukazały by chemię uczuciową jaka między nimi silnych rodzi.

Historia pokazuje, że nawet w najbardziej zepsutej osobie tli się iskierka dobra. Trzeba tylko umieć to zauważyć i pozwolić aby sam uwierzył, że życie to nie tylko czarne kolory.

Pokazuje także, że życie bez uczuć to nie życie. To tylko egzystencja. Musimy nauczyć się je umiejętnie okazywać, nie tylko dla samego siebie, żeby lepiej się czuć ale także dla innych wkoło.

Między bohaterami nie raz dojdzie do bardzo zabawnej rozmowy, ale także szczerej i pełnej emocji. Autorka oprócz dużego pożądania zaserwowała historie w której kryje się tajemnica oraz uczucie, które potrafi zmienić.
Pióro autorki jest bardzo przyjemne i lekkie. A historia która została stworzona otula wszystkie zmysły i nie pozwala się od niego oderwać.
8,5/10🎄

Informacje dodatkowe o Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-10-13
Dodał/a opinię: glinka_54_czyta

Tagi: Tylko dla dorosłych bóg

Zobacz opinie o książce Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty

Kup książkę Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty

Syreny
Anna Langner0
Okładka ksiązki - Syreny

Nowa wakacyjna powieść bestsellerowej Anny Langner! To lato wszyscy spędzą tak, jakby miało być ostatnim w ich życiu. Kiedy zaczyna się upalny...

Wszystko, czego pragnę w te święta
Anna Langner0
Okładka ksiązki - Wszystko, czego pragnę w te święta

Świąteczny romans dla niegrzecznych dziewczynek! Ewa zbliża się do trzydziestki i prowadzi poukładane, choć nieco nudne życie. Ma świetną pracę, mieszkanie...