Zaplątani

📖Książki autorki mogę czytać bez znajomosci opisu i zachęty,ponieważ zawsze są genialne!
Także tym razem historia Marty swoją dynamiczną i nieprzewidywalna akcją sprawiła,że wraz z nimi przeżywałam ich ogromne emocje przeplatane z decyzjami,który mnie zszokowały!Spójność zdarzeń wraz z połączeniem drugoplanowych bohaterów jest niesamowite

Postać Marty jest bardzo ciekawa.Początkowo ją potępiłam za haniebne i wyrachowane działania…z czasem zaczęłam jej współczuć,bo każda decyzja niesie ze sobą konsekwencje.
Marta przekonała się,ze „karma to s.ka”!!!
Wspołczółam jej,że los nie oszczędził rozczarowań,smutku i bólu za krzywdy wyrządzone innym osobom.Dodanie do niej ICH sprawia,że robi się niezwykle ciekawie i jeszcze bardziej
emocjonalnie.Nikt nie jest przypadkowy,bo wszyscy bohaterowie są zaplątani ze sobą i byli zszokowani jak baaardzo!!!

Moja wyobraźnia szalała czytając kolejne rozdziały!Jestem pod ogromnym wrażeniem całej historii.Jest po prostu genialna!Raz śmiałam się a za chwile miałam łzy w oczach.Autorka dostarcza czytelnikowi rollwcoster emocji połączony z nutą niebezpiecznych sytuacji i romansu łącznie.
Jest to wspaniale🤩
Była to zdecydowanie za krótka powieść,ponieważ dobra książka jest zawsze za krótka!!!

Jest to jedna z książek,która koniecznie trzeba przeczytać!
Powieść przeczołga Was dostarczając niesamowitych wrażeń.
Tą książkę warto przeczytać -polecam

Informacje dodatkowe o Zaplątani:

Wydawnictwo: Magnolia
Data wydania: 2022-09-20
Dodał/a opinię: Barbara Dębska

Tagi: romans literatura kobieca; literatura obyczajowa; kryminał sensacja romans erotyk kryminalny wątek

Zobacz opinie o książce Zaplątani

Kup książkę Zaplątani

Dom pachnący tobą
Iza Maciejewska0
Okładka ksiązki - Dom pachnący tobą

Każdy dzień jest jedyny. Drugi taki już się nie powtórzy. Prokurator Paweł Wawro to mężczyzna do szpiku kości przekonany o tym, że na świecie nie ma miłości...

Pociąg
Iza Maciejewska0
Okładka ksiązki - Pociąg

Szybko, ostro i z humorem Emocjonalny rollercoaster Ewa ma w życiu pecha. Atakuje on ją raz za razem, kąsając złośliwie i nie dając o sobie zapomnieć...