Miłosny kodeks (Tom 2). Oficer

"Znów to zrobił: przeszywał mnie wzrokiem w ten specyficzny sposób. Zdarzało mu się to czasami, a ja czułam zakłopotanie. Za każdym razem atmosfera gęstniała, by po chwili znów się rozluźnić."

Adrianna po odkryciu szokującej prawdy została sama, jej mąż gdzieś zniknął. Kobieta jest na celowniku zarówno policji, jak i innych ludzi niekoniecznie uczciwych. Na pomoc rusza jej oficer CBŚP — Paweł Grzelak. Ada nie zazna spokoju, dopóki sprawa nie ujrzy finału, a winni nie spędzą reszty życia w więzieniu. Rozpoczyna się gra o życie naszej bohaterki, niebezpieczeństwo czeka na każdym progu.

Czy uda się odnaleźć Wrońskiego? I jak z tym wszystkim poradzi sobie Ada?

Oh jak mi brakowało Ady i jej przygód. Po zaskakującym zakończeniu pierwszego tomu czekałam z niecierpliwością na dalsze losy. Ciekawa byłam jakie niespodzianki czekają na mnie w tej części.

W fabule pojawia się nowy i intrygujący bohater Paweł. Mężczyzna ma za zadanie zapewnić podejrzanej bezpieczeństwo za wszelką cenę. Powiem Wam, że całkiem dobrze mu to wychodziło, takiego ochroniarza sama bym chętnie przygarnęła. Nie dość, że umięśniony, mądry to jeszcze przystojny. Cytat potwierdza.

"Krótkie, teraz lekko zmierzwione włosy w kolorze ciemnego blond, piwne oczy pełne tajemnic, uśmiech chłopaka z ogólniaka, kształtne usta, równe zęby, prosty nos. Nie można mu było odmówić urody."

Autorka jak zwykle stanęła na wysokości zadania, wykreowała historię, od której nie sposób się oderwać. Czytasz i chcesz więcej i więcej. To było tak dobre, że nie byłam w stanie odłożyć książki, choć na chwilę. Pomagał mi również fakt, że styl autorki jest lekki i przyjemny w odbiorze.

Główna bohaterka swoim temperamentem urozmaicała nam całą historię. Śledczy nie mieli z nią łatwej przeprawy. Pod maską twardej kobiety kryje się jednak dziewczynka pragnąca szczęścia i spokoju. Czy zazna jednego i drugiego?

Fabuła rozwijała się stopniowo, by w pewnym momencie wybuchnąć. Zwroty akcji są tak niespodziewane, że nie sposób przewidzieć, co się wydarzy w danym momencie. Podobało mi się bardzo. 🥰🥰

Zakończenie nie jest takie oczywiste, jak mogłoby się wydawać. Kilkakrotnie zmieniałam swoje wizje co do niego. A i tak autorka postanowiła mnie zaskoczyć i zakończyć w sposób, którego nie brałam pod uwagę. 😀😱

Polecam Wam ogromnie. Obok tej historii nie można przejść obojętnie. 😍😍

Informacje dodatkowe o Miłosny kodeks (Tom 2). Oficer: