Zhakowany

Tom 1 cyklu White

„Czuła nadchodzącą rewolucję, w której może się okazać, że poniesie sromotną klęskę i zostanie z niczym”

Valeria White, opuściła rodzinne Carlise, i ułożyła sobie życie w Alover. Praca, mąż, przyjaciółka i tylko brak fajerwerków w małżeństwie robi z jej życia nijaką egzystencję.
Lucas Hunter vel Venom, pomimo młodego wieku, najlepszy w swojej dziedzinie, właściwie spełniony zawodowo i życiowo, ale gdzieś w tyle głowy, ciagle siedzi mu w głowie, śliczna blondynka, starsza siostra jego najlepszego przyjaciela Joego i jedyna niespełniona miłość.
Przypadkowe spotkanie tych dwoje, wprawia w ruch maszynę, która przeprowadzi prawdziwą rewolucję w życiu zarówno Valerie jak i Lucasa, ale też pozwoli na wyjaśnienie wielu spraw i podjętych w przeszłości decyzji.
Ale czy to wystarczy, jeśli więcej ich dzieli niż łączy, a do tego zmierzenie się z otoczeniem i reakcją najbliższych sprawia, że pojawiają się wątpliwości?
Jednak mega wytwałość Lucasa i niesamowite parcie do obranego celu może szokować, ale też być właśnie tym jedynym ratunkiem.

Wow!

Autorka świetnie wykreowała głównych bohaterów, ona starsza, ale tak naprawdę mało doświadczona, zgubiła gdzieś wcześniejszą radość życia. On przystojny,pewny siebie informatyczny król, pomimo różnicy wieku i ich uczuć z przed lat, teraz tak jakby zamienili się dojrzałością życiową.
Ona niepewna siebie i swoich wartości, on niegdyś nieopierzony młokos, teraz posiadający wszystkie walory prawdziwego mężczyzny, zarówno te fizyczne, mentalne jak i materialne.
Ich przyciąganie, odpychanie, a w jednocześnie niesamowita pasja i namiętność to istny majstersztyk.
Znajdziecie tu też dużo humoru ( szczególnie podobały rozmowy ze sobą bohaterów ;-)) Jest także niemało świetnie opisanych pikantnych momentów, miłość, obawy, obojętność, złość, zdrada, ból a w tym wszystkim dwoje ludzi, których więcej dzieli niż mogłoby kiedykolwiek połączyć.

Gorąco polecam !!!

Książka „Zhakowany” Jolanty Sad i wydawnictwa Waspos , to pierwszy tom serii White 🤍.
Po serii Black 🖤, w której mieliśmy okazję epizodycznie poznać Venoma, a także jednego z braci, teraz będziemy mieć okazję przeczytać o reszcie White’ów.

Na pierwszy ogień autorka, wzięła Valerie White.
Ale mamy też Joego, Jake, Jaca, Jamesa i Patrick, którego poznaliśmy już w jednym z tomów serii Black 🖤 i nie wiem dlaczego, ale to właśnie jego jestem ciekawa najbardziej.

A teraz z niecierpliwością czekam na kolejne tomy serii White🤍

Informacje dodatkowe o Zhakowany:

Kup książkę Zhakowany

Ballada
Jolanta Sad 0
Okładka ksiązki - Ballada

Tom 4 bestsellerowej serii Black Życie nie zawsze jest bajką, nawet gdy ma się kochającą rodzinę, ogromny dom i armię ludzi na każde zawołanie. Karen...

Black or White Wybór
Jolanta Sad0
Okładka ksiązki - Black or White Wybór

Anna wysiada na ostatniej stacji kolejowej z przeświadczeniem, że cholerne deja vu istnieje. Oszołomiona myśli, że kupno biletu „byle gdzie”...