To nie jest dieta.

Nowy rok - nowa ja, zaczynam ćwiczyć. Od przyszłego miesiąca zaczynam. Od poniedziałku biegam. Znasz to? Mówi to wiele z nas każdy by chciał być "fit" ale nie każdy potrafi się zmotywować, na początku jest ekscytacja, emocje a potem zaczyna Ci się to nudzić czasami sobie odpuszczasz aż przestajesz ćwiczyć. Dzięki książce "To nie jest dieta Pokonaj Swojego Potwora" Anny "Wilczo Głodna" Gruszczyńskiej to już przeszłość.
Na początku kilka słów motywacji, zmierzenie się ze swoim przeciwnikiem a potem wspaniale opracowany plan 30-dniowy, dużo wskazówek, ćwiczeń i moc wsparcia, a na końcu po dobrym treningu możesz wkleić sobie uśmiechniętą buźkę, a tak dla siebie żeby z uśmiechem rozpocząć kolejny dzień Dzięki tym wszystkim wskazówkom na pewno nie przerwiesz treningów po kilku dniach bo będziesz chcieć odkrywać co dalej i dalej poznawać siebie, swoje słabości i swoje mocne strony.
Autorka idealnie trafia tą książką do osób które chcą zacząć ale nie wiedzą jak i od czego lub osób które odkładają to na wieczne "jutro", książka napisana jest ciekawie, humorystycznie dlatego każdy dzień będzie nową przygodą.
Zachęcam wszystkich do zapoznania się z tą książką i do poznania siebie, na pewno nie pożałujecie tego i nie będziecie uważać tego czasu za stracony. Wasza zmiana zaczyna się dziś, nie jutro.

Informacje dodatkowe o To nie jest dieta. :

Wydawnictwo: Sine Qua Non
Data wydania: 2016 (data przybliżona)
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-7924-590-1
Dodał/a opinię: Karolina Radlak

Zobacz opinie o książce To nie jest dieta.

Kup książkę To nie jest dieta.

Super Laska. Skończ z dietetyczną recydywą!
Anna Gruszczyńska0
Okładka ksiązki -  Super Laska. Skończ z dietetyczną recydywą!

Łyżeczka optymizmu 100% zdrowego myślenia Szczypta dystansu do siebie Cześć! Tu Ania! Jestem Super Laską! Skąd to wiem? Bo skończyłam z recydywą! Jak...