Tym razem praktyczna i teoretyczna wiedza autorki Pani Aleksandry Kobylańskiej posłużyła jej, aby mogła podzielić się nią w najnowszej kulinarnej książce pt.
'' Edukacja zdrowotna i dietetyczna w walce z nowotworami', w której to główną swoją uwagę skupiła na tym, jak można, się zdrowo odżywiać stosując do przyrządzanych dań przyprawy, zioła, zajadając warzywa i owoce, które są źródłem bogactwa witamin w walce z chorobami nowotworowymi.

Zapoznając, się z główną treścią tej książki dowiemy się, czym jest pojęcie słowa nowotwór, jak jest on diagnozowany, leczenie nowotworów, przegląd wybranych nowotworów.

Żywienie antynowotworowemu poświęciła szczególną uwagę, a w tym udzieliła 14 porad, które uważam, że zostały przez nią słusznie zauważone. Nie zawsze mamy możliwości i czas, aby je, stosować na co dzień chroniąc nasz organizm od negatywnych skutków ubocznych naszego dotychczasowego odżywiania się.

Autorka posługując, się zrozumiałym językiem w tej książce wyjaśnia, na jakich zasadach działa filozofia diety śródziemnomorskiej, a w tym zasady diety śródziemnomorskiej.

Ciekawym zagadnieniem godnym zwrócenia uwagi są również produkty o działaniu antynowotworowym, a w tym owoce, warzywa.

Nie ma nic trafnie dobranego do całości książki, jak zaproponowane przez autorkę Panią Aleksandrę Kobylańską przepisy, które posłużą korzystnie każdemu z nas, gdyż uważam, że są one łatwe w ich przygotowaniu. Do tej pory nie były mi znane, ale zaskoczą one nie jednego smakosza lubiącego zdrowo się odżywiać.

Przykłady dań, które warto, wykonać są, następujące:

makaron ze świeżym szpinakiem, sałatka z jajkiem i szpinakiem, sałatka z fetą, curry warzywne, placki z siekanej piersi kurczaka, sałatka lazur z winogronami, chłodnik ogórkowy, krem brokułowy, kanapki z twarożkiem, jogurt naturalny z dodatkami, panini z mozzarellą, sałatka owocowa, omlet owsiany z żurawiną, owsianka z pomarańczą i gorzką czekoladą.

Uważam, że podjęty główny temat przez autorkę został opracowany bardzo dobrze pod każdym względem.

Warto jest dbać o własne zdrowie, a dzięki tej książce wiedza na temat edukacji zdrowotnej będzie stanowiła doskonałe jej uzupełnienie.

Oficynie Wydawniczej '' Impuls'' dziękuje za podarowanie mi do zrecenzowania egzemplarza książki autorstwa Pani Aleksandry Kobylańskiej pt. '' Edukacja zdrowotna i dietetyczna w walce z nowotworami'.

Polecam przeczytać tę książkę.

Informacje dodatkowe o Edukacja zdrowotna i dietetyczna w walce z nowotworami. Czym jest nowotwór? Jak diagnozujemy nowotwory?:

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Impuls
Data wydania: 2020-09-10
Kategoria: Poradniki
Dodał/a opinię: Emilly26

Zobacz opinie o książce Edukacja zdrowotna i dietetyczna w walce z nowotworami. Czym jest nowotwór? Jak diagnozujemy nowotwory?

Kup książkę Edukacja zdrowotna i dietetyczna w walce z nowotworami. Czym jest nowotwór? Jak diagnozujemy nowotwory?