Just F*cking Do It

„Just F*cking Do It” - tytuł bardzo wymowny, a jaka jest treść?

Zacznijmy od tego, że książka zabiera nas w podróż prowadzącą do zmiany życia na lepsze. Autorka ma podobny styl myślenia do mojego i uważa, że jeżeli czegoś pragniemy to jesteśmy w stanie to osiągnąć. Wierzy, że nasze negatywne myśli da się przeprogramować na lepsze, a to już jeden z najważniejszych kroków ku lepszemu życiu.

Książka napisana jest bardzo lekkim językim. Pomimo, że jest to poradnik to uniknięto używania jakiegoś żargonu, nie ma tutaj zbyt wielkiego powoływania się na naukę. Po prostu autorka pisze nam to co czuje. A czuje wiele i muszę przyznać, że w większości kwestii tylko jej przyklaskiwałam. Łapałam się nawet na tym, że podczas czytania książki potakiwałam autorce, a mój K patrzył się na mnie jak na kosmitkę.

Prócz czystej wiedzy teoretycznej, w książce znajdziemy także ćwiczenia, które pomagają nam zajrzeć w głąb siebie. Powodują, że zaczynamy rozmyślać nad własnym życiem i co najważniejsze uświadamiamy sobie jak ważna może okazać się być dla nas zmiana. Dzięki Noor Hibbert cały proces zmiany myślenia i przeprogramowania naszego mózgu może okazać się zdecydowanie łatwiejszy. To dzięki niej nauczymy się budować dobre afirmacje, rozpoznawać wampirów energetycznych, których powinniśmy się wystrzegać, a także nauczymy się kochać wyzwania, które stawia przed nami życie. Tak, wyzwania. Pamiętajcie, że życie wcale nie rzuca nam kłód po nogi. Ono jedynie rzuca nam wyzwania, których nie możemy bać się podjąć.

„Just F*cking Do It”  to książka, która bardzo mi się spodobała i z całą pewnością zasługuje na miano jednego z najlepszych poradników jakie czytałam. Autorka nie owija tutaj w bawełnę tylko daje przysłowiowego kopa w tyłek i motywuje nas do działania. Ma zadziorny charakterek i ogromne poczucie humoru, dzięki czemu wartościową wiedzę przekazuje w prosty sposób. Prosty i co najważniejsze przekonujący, bo sądzę, że większość czytelników dzięki tej książce przekona się, że należy coś zmienić w swoim życiu. Sama potrzebowałam teraz takiego kopa motywacyjnego, dlatego ciesze się, że książka ta wpadła w moje ręce.

Polecam, Kajka 🔥

Informacje dodatkowe o Just F*cking Do It:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-03-30
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788328722026
Tytuł oryginału: Just F*cking Do It
Dodał/a opinię: ktomzynska

Tagi: Samodzielne rozwiązywanie problemów i rozwój osobisty bóg

Zobacz opinie o książce Just F*cking Do It

Kup książkę Just F*cking Do It