Wycena

Tom 1 cyklu Wycena

Cassie i Taylor wychowywali się w rodzinie zastępczej, ich obowiązkiem było żebranie i przynoszenie utargu swemu „ojcu”. Gdy tylko chłopak skończył odpowiedni wiek wyprowadził się i niestety zostawił siostrę na kilka lat samą z rodzicami zastępczymi. Ona wtedy przeżyła piekło, jednak gdy tylko sama mogła już opuścić ten koszmarny dom, to wprowadziła się do brata.

Taylor kupił klub, a gdy wstawił scenę z rurą do tańca, interes ruszył z kopyta. Cassie zawsze marzyła o tańcu, jednak chciała być baletnicą, lecz skończyła tańcząc w klubie na wysokich obcasach zamiast w pointach.

Ich radość z biznesu nie trwa długo, pewnego dnia zjawia się mężczyzna, który zgłasza się po pieniądze. Taylor narobił długów, jednak w zamian za ich spłatę musi oddać klub wraz z siostrą.

Kim jest mężczyzna któremu tak spodobała się Cassie? Czy młoda kobieta bez sprzeciwu zgodzi się na taką spłatę długów brata? Po co tajemniczemu mężczyźnie właśnie siostra Taylora?

Muszę wam powiedzieć, że chyba potrzebowałam takiej książki, bo dosłownie ją pochłonęłam. Czytałam ją naprawdę w każdej wolnej chwili.

Autorka miała naprawdę rewelacyjny pomysł, bo Cassie wcale nie była potrzebna mężczyźnie do takich celów jak na pewno każdy myślał. Nie chcę zbyt wiele pisać by nie odbierać wam przyjemności z czytania.

Jednak mogę wam powiedzieć, że książka wzbudziła we mnie ogrom emocji. Od śmiechu przez gniew, złość, spokój, aż po chęć zemsty.

Główne postacie są świetnie wykreowane. Tajemniczy mężczyzna, o którym nie wiemy zbyt wiele poza tym, że ma sporo pieniędzy. Dopiero z czasem dowiadujemy się kim on tak naprawdę jest. Jednak to Cassie jest kluczową postacią, jej osoba jest bardzo dokładnie przedstawiona, dzięki czemu czytelnik bez problemu orientuje się jakie emocje jej towarzyszą. Główna bohaterka nie należy do uległych kobiet, ma swoje zdanie i potrafi walczyć o siebie. Nie jest to jak zazwyczaj w tego typu historiach młoda, pusta kobieta, która leci głównie na pieniądze. Jej kasa mężczyzny nie interesuje, ona chce tylko przetrwać i wrócić do dawnego życia.

Zapomniałabym wspomnieć, że autorka poruszyła w tej książce kilka ciężkich tematów, takich jak wykorzystywanie seksualne jak i zniewolenie. Nie łatwo czytało się niektóre fragmenty i ogromne gratulacje autorce za włączenie tego do tej historii, bo odnoszę wrażenie, że jest jeszcze wiele osób nieświadomych, jak i takich, którym takie tematy są wręcz zakazane.

Historia dosyć tajemnicza i mroczna jeśli można tak określić. Gwarantuję, że ciężko będzie się wam od niej oderwać i długo o niej nie zapomnicie. Jak najbardziej zachęcam do sięgnięcia po tę książkę. Ja już nie mogę się doczekać drugiej części.

Informacje dodatkowe o Wycena:

Kup książkę Wycena

Mr&Mrs
K.N. Haner0
Okładka ksiązki - Mr&Mrs

To jest zdecydowanie ich czas, Meg i Brayan nawet nie ukrywają, jak bardzo są szczęśliwi, zwłaszcza że ich rodzina wkrótce się powiększy, a przygotowania...

Call girl
K.N. Haner0
Okładka ksiązki - Call girl

Gdy prawo ustępuje namiętności, budzą się skrywane pragnienia. Aurora Lawson jest wzorową studentką prawa, ale dorabia na sekstelefonie. Wbrew wszelkim...