Tajemnice przyjaźni

Julia to szanowana Pani Dyrektor, wiodącą szczęśliwe życie u boku ukochanego męża. Kobieta nieoczekiwanie zachodzi w ciążę i musi trochę zwolnić. Mimo to z mężem wyczekują upragnionego dziecka. Do dnia, w którym Adrian znika w niewyjaśnionych okolicznościach...
Karolina to dawna przyjaciółka Julii. Kobieta kilka lat wcześniej również zaszła w ciążę, niestety ojciec dziecka nie zaakceptował tego i zmusił ją do oddania małego. Od tego momentu kobieta została sama, bez ukochanego i dziecka.
Przypadkowe spotkanie po latach sprawia, że Karolina i Julia postanawiają odnowić swoją znajomość. Fakty o ich przeszłości, które zaczynają wychodzić na jaw, wywrócą ich życie do góry nogami. Do czego zaprowadzi je prawda? Jakie będą jej konsekwencje?
Tajemnice, które stopniowo wychodzą na jaw, kłamstwa i sekrety, dwa oblicza, przyjaźń i miłość z tajemnicami. Niestety, chyba nie do końca polubiłam się z bohaterami. W ich zachowaniu było za dużo sztuczności, a za mało emocji. Zdecydowanie czegoś mi tu brakowało, aczkolwiek może to być jedynie moje odczucie.
Całość napisana jest z perspektywy Julii, Karoliny i Adriana, dzięki czemu możemy poznać wiele faktów z życia tej trójki.
Jak dla mnie całość zawiera trochę za dużo opisów, a za mało dialogów. Osobiście jestem fanką odwrotnej sytuacji. Ilość opisów w połączeniu z problemami z polubieniem bohaterów sprawiły że dość wolno czytałam tą historię. Mimo, że książka nie ma wielu stron, ciężko było mi się w nią wciągnąć.
Plusem było dla mnie poruszenie przez Autorkę trudnych, a zarazem tak życiowych problemów. No i samo zakończenie to dla mnie wielki plus i zaskoczenie. Totalnie nie spodziewałam się takiego obrotu spraw. Dzięki niemu chętnie poznałabym kontynuację tej historii.
Mimo, że książkę nie zostanie moim faworytem, polecam po nią sięgnąć i wyciągnąć własne wnioski po jej przeczytaniu. 🖤
Dziękuję Autorce i Wydawnictwu za egzemplarz. ❤️

Informacje dodatkowe o Tajemnice przyjaźni:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-11-10
ISBN: 9788367200202
Dodał/a opinię: zaczytanaEdyta

Zobacz opinie o książce Tajemnice przyjaźni

Kup książkę Tajemnice przyjaźni

Osiedlowy monitoring. Powrót Halinki. Tom 2
Dagmara Rek0
Okładka ksiązki - Osiedlowy monitoring. Powrót Halinki. Tom 2

Halina Marchwicka z domu Konfitura powraca! Po wielu niezbyt ciekawych przygodach z sąsiadami Halina wciąż wierzy, że wtrącanie się w cudze sprawy jest...

Babcie w sieci miłości
Dagmara Rek0
Okładka ksiązki - Babcie w sieci miłości

Anna Stańczyk to siedemdziesięcioletnia kobieta, która mieszka wraz z wnuczką w małym, przytulnym mieszkanku. Jest to osoba pełna energii, radości i pomysłów...