Na jedną noc

🌠🌠🌠Recenzja przedpremierowa🌠🌠🌠

Premiera 09.06.2021 r.

"Na jedną noc"- Kristen Callihan

Książka w której oprócz bardzo niegrzecznych scen pojawia się miłość, która ratuje i problemy z którymi trzeba walczyć.

Anna, studentka, szara myszka, nie lubi być centrum uwagi. Kocha swoją samotnie, nie chce związku, boi się zaufać. Poznając Drew chciała tylko jednego, krótkiej i namietnej chwili, ale zamieniła się w coś głębszego, w coś o co warto zwalczyć.
Bardzo sympatyczna, delikatna, inteligenta i charakterna bohaterka. Otoczona grubym murem, do którego nie chce nikogo wpuścić, ale zakochanie Drew kruszy go, kamień po kamieniu zaczyna znikać. Staje się inna, bardziej wesoła i pełna.
Kiedy wie na 100%, że jest o co walczyć to, to robi. Walczy całą sobą i nie da się tak łatwo spławić.

Drew, to ucieleśnieniem kobiecych pragnień. Sportowiec, pewny siebie i piekielnie gorący. Na początku myślałam, że to będzie typowa gwiazdka, otoczona fankami, przygodowym seksem i słową, która się chwali. Ale Drew taki nie jest. Jest totalnym przeciwieństwem. Jest świetnym sportowcem ale ma także potężny umysł. Niezwykle inteligentny i błyskotliwy. Ciężko pracuje na oceny, na bycie najlepszym. Chce osiągnąć wszystko samemu. W stosunku do Anny jest troskliwy, opiekuńczy, chce jest pokazać jaką jest wspaniała. Chce ją zdobyć ale nie jako trofeum, ale chce ją mieć jako kobietę, która daje mu dom.

Ich relacja jest naładowana erotyzmem ale z czasem zmienia się w głębszą relację. Pomimo, że Anna mocno z tym walczy, ale upór Drew jest niemożliwy, cały czas walczy i nie zamierza przestać. Walczy jak rycerz o swoją nieufną księżniczkę, musi pokonać wysoki mur żeby wreszcie mogli być razem.

Piękna historia o miłości dwójki ludzi, którzy z pozoru różni, to gdy im się przyjrzy to są bardzo podobni. Oboje szukają celu dzięki, któremu zrozumieją czego tak na prawdę potrzebują i pragną.

Książka pokazuje nam, że człowiek nie może wiecznie uciekać. Od uczuć. Od ludzi. Od samego siebie. Trzeba stawiać temu czoła.
Pokazuje także, że kiedy wiemy, że popełniamy życiowy błąd, to umiemy się do niego przyznać i przeprosić. Bo szczere przeprosiny są cenniejsze od wszystkiego.

A postawa Drew pokazuje nam, że od pieniędzy i sławy ważniejszy jest drugi człowiek, przy którym czujemy się jak w domu. Pełnym bezpieczeństwa i ciepła.
Historia pełna emocji, czasami bardzo skrajnych ale przepięknych. Bohaterowie tak wykreowani, że czułam się przy nich jak z przyjaciółmi. Moje serce radowało się ich szczęściem a łamało gdy ich problemy ich przerastały.
Sceny erotyczne nie raz powodowały rumieńce. Napisane w sposób bardzo namiętny ale także bardzo smaczny.
Jeśli chcecie spędzić czas z książką która oprócz wypieków ma twarzy wywoła w waszych sercach zamieszanie, będzie je łamać by potem je znowu skleić i tak kilka razy, to ta będzie idealna.
10/10❤

Informacje dodatkowe o Na jedną noc:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-06-09
Tytuł oryginału: Hook
Dodał/a opinię: glinka_54_czyta

Tagi: Romans współczesny bóg

Zobacz opinie o książce Na jedną noc

Kup książkę Na jedną noc

Zwykła rzeczywistość to przy tym spadanie przez rozstępujący się lód do głębokiej, ciemnej wody. Po wszystkim zamarzam. Co ja kurwa zrobiłam?

Ukochany wróg
Kristen Callihan0
Okładka ksiązki - Ukochany wróg

Od wrogów do kochanków Pełna emocji opowieść o poznawaniu się na nowo, walce z uprzedzeniami i akceptowaniu własnych, skrywanych przez lata...

Gorąca sesja
Kristen Callihan0
Okładka ksiązki - Gorąca sesja

Co mogę powiedzieć na temat Chess Copper? Ta kobieta rzuca mnie na kolana. Wiem to po jakichś pięciu minutach od momentu, gdy się dla niej rozebrałem...