Kurs rozwoju zdolności parapsychicznych

Każdy ma sporadyczne doświadczenia w wykorzystaniu zdolności parapsychicznych, ale niewiele osób zdaje sobie sprawę, że możliwe jest uzyskanie całkowitego, nieograniczonego dostępu do ESP (postrzeganie pozazmysłowe) na życzenie.

Autor wykorzystał swoją rozległą wiedzę o chemii i naukach biomedycznych mózgu zdobytą podczas prowadzonych badań w Massachusetts Institute of Technology aby opracować metodę, która pokazuje w jaki sposób możemy wykorzystać nasze zdolności parapsychiczne i przejąć kontrolę nad naszym przeznaczeniem. To techniki, które poznało już ponad 500 000 ludzi. W publikacji poznajesz program prostych ćwiczeń i nauczysz się, jak:
  • odkryć dziewięć zmysłów;
  • zlokalizować cztery zdolności parapsychiczne organizmu i dowiedzieć się, w której z nich jesteś najsilniejszy;
  • aktywować swoje pozazmysłowe zdolności, kiedy tylko chcesz;
  • wykorzystać swoje zdolności parapsychiczne, aby odnieść sukces zawodowy, poprawić relacje międzyludzkie, swoją kreatywność i uleczyć ciało;
  • zastosować swoje percepcyjne zdolności do rozwiązywania złożonych problemów i radzenia sobie w trudnych sytuacjach.
Pete Sanders nie karmi nas "bzdurami", które są zawarte w większości książek o tej tematyce. Jest prawdziwy. Najbardziej dla mnie przydatną informacją w tej książce było wyjaśnienie czterech typów zdolności psychicznych i jak niektórzy ludzie są silniejsi w jednej lub słabsi w drugiej od innych. Podczas lektury poznałam również historie ludzi z poszczególnymi zdolnościami psychicznymi. Jest tu również bardzo zajmujący rozdział przedstawiający wiedzę na temat widzenia aury.
Książka ukazuje jak uzyskać dostęp do różnych aspektów zdolności psychicznych. Ale co naprawdę szokujące - metoda, którą Pete A. Sanders Jr przedstawił w tej książce, działa. Opisuje praktyczne, proste kroki, aby uzyskać dostęp do 4 różnych obszarów psychicznej percepcji, a wytyczne pomogą Ci określić, który z tych obszarów jest u Ciebie najsilniejszy. Co ważniejsze, autor wierzy w to co pisze i jest osobą, która pragnie, by wszyscy zyskali na jego badaniach na ten temat. Trudno jest prosić o więcej. Publikacja napisana dostępnym językiem.
Podsumowując, uważam, że jest to publikacja przydatna, pouczająca i kreśli trochę inne podejście do tematu niż pozostałe książki poruszające tą tematykę. Przeczytaj tą książkę i użyj naukowo udowodnionej metody aby móc w pełni wykorzystać swoje wrodzone zdolności parapsychiczne. Polecam.

Informacje dodatkowe o Kurs rozwoju zdolności parapsychicznych:

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Data wydania: 2013-09-13
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-7377-606-7
Dodał/a opinię: Agnieszka Chmielewska-Mulka

Zobacz opinie o książce Kurs rozwoju zdolności parapsychicznych

Kup książkę Kurs rozwoju zdolności parapsychicznych