Czarne i czarne

Tom 3 cyklu Góralka i mafioso

Choć miało już być tylko dobrze, nie będzie. Przed Majką i Michaelem wiele ważnych decyzji, od których będzie zależeć nie tylko ich wspólna przyszłość.
Piękny zachód słońca, ich dwoje i radosna nowina, którą ona przekazuje. Tak miało być, jednak pewna kobieta wszystko zepsuła. Majka nie tylko nie miała okazji poinformować mężczyzny o tym, że jest w ciąży, ale również dowiedziała się o czymś, co mocno nią wstrząsnęło. Nie wie, czy będzie umieć sobie z tym poradzić, czas spędza z Renatą, która zaczyna chemię. Kiedy nadchodzi dzień, w którym chce z nim porozmawiać, dowiaduje się, że to koniec. Wraz z przyjaciółką wraca do Polski. Czy to koniec tej miłości? Gdzie się zatrzymają? Co takiego stało się na plaży?
Michael nie planował tego, co zaczęło się dziać. Majka jest miłością jego życia i zawsze będzie. Jednak to, co zaczyna odkrywać, sprawia, że nie widzi innego wyjścia niż rozstanie. Wśród bliskich są zdrajcy, którzy zagrażają nie tylko jemu, ale i jej. Kto taki? Czy decyzja o rozstaniu jest słuszna? Czy to koniec ich miłości?

To jedna z tych serii, kiedy na każdy kolejny tom czekam z ogromną niecierpliwością. To już koniec serii i zdecydowanie będę tęsknić za tymi bohaterami. Cała była świetna, jednak wróćmy do tomu trzeciego.
Autorka nie jednokrotnie mnie zaskoczyła tym, co się działo. Poprowadziła fabułę tak, że do końca nie spodziewałam się kto, tak naprawdę okaże się tym dobrym a kto tym złym. Od książki nie mogłam się oderwać, z wielkim zainteresowaniem śledziłam losy bohaterów, wszystko przeżywając wraz z nimi. To historia pełna mafijnych porachunków, rodzinnych problemów, zaskakujących zwrotów akcji, namiętności, miłości i wiele więcej. Z tą pozycją po prostu nie da się nudzić.

Bohaterowie nadal świetnie wykreowani. Maja pozostała kobietą silną, upartą, mającą własne zdanie i niebojąca się go wyrażać. Natomiast o Michaelu nie zdradzę wam nic więcej niż w zarysie fabuły, musicie sami go odkryć w tym tomie.

„Czarne i czarne” to książka, od której nie mogłam się oderwać. Autorka świetnie zakończyła tę trylogię. Z wielką przyjemnością polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

Informacje dodatkowe o Czarne i czarne :

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2022-10-19
ISBN: 9788383200927
Dodał/a opinię: Anna Kaczor

Tagi: #teamjack

Zobacz opinie o książce Czarne i czarne

Kup książkę Czarne i czarne

Czerwone i czarne
Liliana Więcek0
Okładka ksiązki - Czerwone i czarne

Góralka jedzie na Florydę za bandziorem, który totalnie zawrócił jej w głowie, chociaż nie chciała.Maja jest rozdarta. Michael wyjechał, a ona została...

Czarne i białe. Góralka i gangster. Tom 1
Liliana Więcek0
Okładka ksiązki - Czarne i białe. Góralka i gangster. Tom 1

„Będziecie się śmiały i płakały. Będzie Wam gorąco. I to wszystko w świecie górali, w którym panują zasady niemal tak surowe jak w mafii”....