Wspólnik. Odkrycie kart

"Pragnę go i nie potrafię zwalczyć tego uczucia. Pragnę do tego stopnia, że sama zaczynam obawiać się skutków, jakie przyjdzie mi zapłacić w przypadku, gdy on zmieni zdanie i z dnia na dzień postanowi wrócić do swojego życia w Trójmieście."

Aleksander dopiął swego — zdobył Oktawię. Niestety nie wszystko idzie po jego myśli, tak jakby tego chciał. Kobieta waha się, czy powinna się związać z takim mężczyzną i zostaje kwestia pracy, jak będzie wyglądał romans z szefem. Wierzbicki nie daje za wygraną i tym razem stara się jeszcze bardziej o względy Oktawii. Pojawienie się byłej żony Aleksandra niesie ze sobą nowe problemy. Okazuje się, że nasz bohater skrywa coś mrocznego.

Co takiego odkryjemy o naszym przystojnym Wierzbickim? Czy kobieta będzie w stanie zaakceptować zaistniałe fakty?

Podobała mi się postawa głównego bohatera w tej części, zabiegał i starał się o uwagę i miłość kobiety. Skrywał jednak swoje sekrety, nie łatwo było z niego wyciągnąć informacje. Po otrzymaniu odpowiedzi czułam się trochę zaskoczona i szczerze mówiąc, nie wiem, jakbym się zachowała w tej sytuacji. Zdecydowanie mnie to nie kręci. 🙈 A co? Cóż musicie sprawdzić. 😜 Tymczasem spójrzcie jakie deklaracje składał Wierzbicki. 🥰

"-Nie przeczę. Choć to, co robię teraz, czego się podejmuję w stosunku do Ciebie, to mój pierwszy raz. Jestem w tym laikiem i nie mam pojęcia, jakie skutki to przyniesie, ale wiem, że dla ciebie warto podjąć to ryzyko. "

Oktawia była bardzo niezdecydowana przez większość historii. Miałam wrażenie, że motała się między tym, co powinna, a tym, co czuła. Czy w końcu się zdecydowała na poważną relację z Aleksem? Nic nie powiem. 🤫

Autorka zaserwowała nam w tym tomie dużo scen erotycznych, było pikantnie i ogniście. Bardzo często miałam rumieńce na twarzy. Będziecie zachwyceni, jeśli oczywiście lubicie gorące sceny.

To już moje kolejne spotkanie z twórczością autorki. I tym razem również mi się podobało. Przyzwyczaiłam się już do stylu autorki, który mi odpowiada. Chętnie sięgnę po dalsze pozycje pisarki.

Fabuła książki jakoś nieszczególnie mnie porwała, ale nie było tak źle. Zakończenie za to wprawiło mnie w osłupienie. Przez chwilę myślałam, że zabrakło mi kartek w książce. Nie zgadzam się na takie zakończenie, poproszę dalszą część.

A Wam gorąco polecam.

Kup książkę Wspólnik. Odkrycie kart

Konsorcjum Tom 1
A. S. Sivar0
Okładka ksiązki - Konsorcjum Tom 1

Magnetyczny, przystojny biznesmen, tajemnicze konsorcjum i młoda, zdolna finansistka   Nadia jest zadowoloną z życia, atrakcyjną singielką. Gdy...

Konsorcjum Tom 3
A. S. Sivar0
Okładka ksiązki - Konsorcjum Tom 3

Konsorcjum… Ono nigdy nie śpi. Z każdym nowym dniem funduje ci zawrotną dawkę adrenaliny, skrajnych emocji i skłania do przekraczania kolejnych...

Forget Me Not
Julie Soto