Nieczysta

Pióro i styl pisania  Megan Hart już znam. Jakiś czas temu zachwycałam się jej powieścią erotyczną pt; "Trzy oblicza pożądania". Już wtedy wiedziałam, że zawsze i chętnie będę sięgała po tego typu lekturę, szczególnie w wydaniu Hart.
W Polsce książki Megan Hart do tej pory były wydawane przez Wydawnictwo Mira. Ale i Wydawnictwo Czarna Owca zdecydowała się na wydanie swoim nakładem najnowszej pozycji autorki. Nosi ona tytuł " Nieczysta".
Bohaterką "Nieczystej" jest dwudziestodziewięcioletnia Elle. Jest ona ustabilizowano zawodowo i finansowo kobietą. I jak to bywa w takiej sytuacji, kobieta niezależna i decydująca samodzielnie za swój los jest samotna. Mimo swojej frywolności, którą wykazuje w niestałych i przelotnych kontaktach z mężczyznami nie potrafi, ale i bardzo się obawia odkryć swoje wnętrze, co skutkuje powstawaniem barier , by stworzyć zdrową relację międzyludzką.
Elle ma za sobą bardzo bolesne doświadczenia i to one ją hamują, blokują . Aż pewnego dnia na swojej drodze spotyka Dana. Mężczyzna fascynuje kobietę, lecz ta nie daje mu szansy , mimo, że ten jest zainteresowany dłuższą relacją z Elle. Nie ma on tylko w głowie szybkiego numerku i zapominamy o sobie. Liczy on na coś więcej. Lecz Elle stawia granice, że zaangażowanie uczuciowe nie wchodzi w grę. Ale czy tak będzie?
Lubię Megan Hart za to, że jej powieści , choć z gatunku erotyki mają w tle jakoś historię. Cenię pisarkę za to , że seks nie przesłania całej fabuły, że bohaterowie to nie tylko maszyny , ale także ludzie z krwi i kości. Mają oni swoje bolączki, obawy, wspomnienia, strachy oraz obawy.
A jednocześnie autorka dostarcza czytelnikowi mnóstwo odczuć, dzięki którym można się identyfikować z bohaterami. Powieść czyta się błyskawicznie głównie dzięki ciekawemu, prostemu stylowi, sporej ilości dialogów oraz dogodnej czcionce.
Jest to kobieca literatura. Ma w sobie dużo z erotyki, ale także jest ona emocjonującą podróżą po mrocznej i tajemniczej duszy Elle.

Mnie pisarka nie zawiodła i do kolejnego spotkania.

Informacje dodatkowe o Nieczysta:

Kup książkę Nieczysta

Otchłań pożądania
Megan Hart 0
Okładka ksiązki - Otchłań pożądania

Mam na imię Mary, Brandy, Honey, Amy – co miesiąc inaczej. Czasami Joe nawet nie pyta mnie o imię. Ale zawsze umie sprawić, bym płonęła, kiedy poczuję...

Zniewolona
Megan Hart0
Okładka ksiązki - Zniewolona

Emmaline, na skutek wypadku, jaki przeżyła w dzieciństwie, cierpi na krótkotrwałe, lecz uciążliwe zaniki pamięci. Choć w rzeczywistości trwają zaledwie...