Recenzja czytelnika granice.pl

Kup Teraz

Nieczysta

Megan Hart

Ocena ( 3 osoby )
5.0
Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2013-05-08
Kategoria: Romans
ISBN: 9788375546699
Liczba stron: 496
Dodał/a książkę:
Dodał/a recenzję: figlarna24
Pióro i styl pisania  Megan Hart już znam. Jakiś czas temu zachwycałam się jej powieścią erotyczną pt; "Trzy oblicza pożądania". Już wtedy wiedziałam, że zawsze i chętnie będę sięgała po tego typu lekturę, szczególnie w wydaniu Hart.
W Polsce książki Megan Hart do tej pory były wydawane przez Wydawnictwo Mira. Ale i Wydawnictwo Czarna Owca zdecydowała się na wydanie swoim nakładem najnowszej pozycji autorki. Nosi ona tytuł " Nieczysta".
Bohaterką "Nieczystej" jest dwudziestodziewięcioletnia Elle. Jest ona ustabilizowano zawodowo i finansowo kobietą. I jak to bywa w takiej sytuacji, kobieta niezależna i decydująca samodzielnie za swój los jest samotna. Mimo swojej frywolności, którą wykazuje w niestałych i przelotnych kontaktach z mężczyznami nie potrafi, ale i bardzo się obawia odkryć swoje wnętrze, co skutkuje powstawaniem barier , by stworzyć zdrową relację międzyludzką.
Elle ma za sobą bardzo bolesne doświadczenia i to one ją hamują, blokują . Aż pewnego dnia na swojej drodze spotyka Dana. Mężczyzna fascynuje kobietę, lecz ta nie daje mu szansy , mimo, że ten jest zainteresowany dłuższą relacją z Elle. Nie ma on tylko w głowie szybkiego numerku i zapominamy o sobie. Liczy on na coś więcej. Lecz Elle stawia granice, że zaangażowanie uczuciowe nie wchodzi w grę. Ale czy tak będzie?
Lubię Megan Hart za to, że jej powieści , choć z gatunku erotyki mają w tle jakoś historię. Cenię pisarkę za to , że seks nie przesłania całej fabuły, że bohaterowie to nie tylko maszyny , ale także ludzie z krwi i kości. Mają oni swoje bolączki, obawy, wspomnienia, strachy oraz obawy.
A jednocześnie autorka dostarcza czytelnikowi mnóstwo odczuć, dzięki którym można się identyfikować z bohaterami. Powieść czyta się błyskawicznie głównie dzięki ciekawemu, prostemu stylowi, sporej ilości dialogów oraz dogodnej czcionce.
Jest to kobieca literatura. Ma w sobie dużo z erotyki, ale także jest ona emocjonującą podróżą po mrocznej i tajemniczej duszy Elle.

Mnie pisarka nie zawiodła i do kolejnego spotkania.

szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
gendun Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
damonowa Linia koment
Przeczytane:2015-04-14, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,
Justyna891 Linia koment
Ocena: 5, Na półkach: Chcę przeczytać,
Modii Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
ja_rus Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
figlarna24 Linia koment
Przeczytane:2013-06-12, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2013,
dona Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
Linia koment
Przeczytane:, Na półkach:
break
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów