Kobieta w burzy

„Kobieta w burzy” to druga część z serii „Saga nadmorska”.

Autorka przenosi nas do Kołobrzegu, gdzie podczas deszczu i budzącej się do życia przyrody poznamy dalszą historię trzech kobiet.

Psychoterapeutka Aletta Różańska osiągnęła pewną stabilizację, jednak cały czas boi się o utratę spadku po swoim mentorze.

Życie Julii po związku z manipulatorem powoli się normuje, ale przed kobietą jeszcze długa droga do zrozumienia, że jej poprzedni związek nie rozpadł się z jej powodu.

Eryka kiedyś robiła wszystko dla swojej rodziny. Pranie, sprzątanie, gotowanie, a gdzie w tym wszystkim miejsce dla niej? Po odejściu z domu układa swojej życie na nowo. Walczy o dobre relacje z synami i byłym mężem. Czy uda im się poukładać swoje sprawy bez kłótni i pretensji?

Książka porusza bardzo ważne tematy, takie jak depresja, związek z osobą narcystyczną, manipulacja.

Nie bójmy się szukać pomocy u psychoterapeuty. Czasami rozmowa to wszystko czego potrzebujemy.

Z niecierpliwością czekam na tom trzeci.

Polecam

Informacje dodatkowe o Kobieta w burzy:

Wydawnictwo: Marginesy
Data wydania: 2023-07-26
Dodał/a opinię: monikaswiatek

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Zobacz opinie o książce Kobieta w burzy

Kup książkę Kobieta w burzy

To jedno spojrzenie
Dorota Milli0
Okładka ksiązki - To jedno spojrzenie

Zaledwie kilka miesięcy temu poznaliśmy doskonale napisaną książkę "To jedno lato" Doroty Milli, a już  powoli nadchodzi czas czas, na kolejną kontynuację...

To jedno lato
Dorota Milli0
Okładka ksiązki - To jedno lato

Czasami to, co najważniejsze, jest tuż obok nas. Lukrecja Lis, dziewczyna z charakterem, doradca klienta w warszawskim banku, po kolejnej porażce miłosnej...