Tylko w duecie

,,Tylko w duecie" to historia, która zrobiła zamieszanie w moim sercu , z każdą stroną, wydzierając z niego kawałek!

Tamara to piękna kobieta, która walczy z życiem, mogę śmiało napisać-okrutnym życiem, gdzie na każdym jej życiowym zakręcie czai się diabeł, niszcząc marzenia, podstawiając nogi, ale ona walczy z nim dzielnie, lecz jak długo wytrzyma kolejne ciosy zadawane w jej życie? Czy będzie na tyle silna, by walczyć? Tego Wam nie zdradzę, ale koniecznie przeczytajcie książkę!

,,Tylko w duecie" to książka, która przekonała mnie swoim opisem! Wiedziałam, ja po prostu wiedziałam, że to jest coś dla mnie i zdecydowanie się nie zawiodłam! Książka pokazuje, jakie drastyczne decyzje może podjąć człowiek, gdy chodzi o życie bliskiej mi osoby! Tamara tak jak sam opis mówi, podpisała cyrograf, który okazał się kluczem do bram piekła, jej piekła! Bardzo mocno zżyłam się z bohaterką, a to za sprawą stylu autorki, który pozwolił mi odczuwać emocje, które towarzyszyły Tamarze! Miłość w jej przypadku to uczucie zakazane, które nie powinno się narodzić, bo to nie ten czas, lecz jak wiemy, serce nie patrzy na czas, czy okoliczności i tak właśnie było z Tamarą! Miłość ja zaskoczyła, a uczucie porażki na samym początku przygniatało!

Książka napakowana jest emocjami już od samego początku, tajemnice Tamary odkrywane są stopniowo, co powoduje, że nie można się oderwać od książki! I wiecie, co jest mi przykro, ponieważ książka okazała się fenomenalną pozycją książkową, lecz niestety jest za mało promowana! Kochani koniecznie przeczytajcie historię Tamary! Polecam!!!!!

Informacje dodatkowe o Tylko w duecie:

Wydawnictwo: BookEdit
Data wydania: 2022-02-07
Dodał/a opinię: Marta Wiczuk

Zobacz opinie o książce Tylko w duecie

Kup książkę Tylko w duecie

Forget Me Not