Randka z Hugo Bosym

„Randka z Hugo Bosym” Agnieszki Lingas-Łoniewskiej to bardzo zabawna, pełna humoru książka, która przedstawia perypetie Jagody Borówko oraz Hugo Bosego, których życie postanowiło postawić na swojej drodze. Nietypowe poznanie i kolejne przypadki łączące tych dwoje powodują, że nie mogą przejść obok siebie obojętnie.

Autorka w bardzo przyjemny i humorystyczny sposób przedstawia losy bohaterów. Książka napisana została w pierwszoosobowej narracji, co zdecydowanie zbliża nas do przeżywanych uczuć bohaterów, pozwala na ich bliższe poznanie. Historia miłosna nie jest skomplikowana, przez co również nie jest przekombinowana. Idealna dla kobiet, które uwielbiają przyjemne, pełne humoru i ironii historie miłosne!

czytampierwszy.pl

Informacje dodatkowe o Randka z Hugo Bosym:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2019-02-13
Dodał/a opinię: beatastepien

Tagi: Narrative theme: Love & relationships

Zobacz opinie o książce Randka z Hugo Bosym

Kup książkę Randka z Hugo Bosym

„Tak, Jagoda. Jagoda Borówko. – Wyciągnęłam rękę, którą on czym prędzej ujął.

- Nie żartuje sobie pani ze mnie?

-Ależ skąd!

- No dobrze… - odparł z ociąganiem. Nie był pierwszą osobą, która w ten sposób reagowała na moje imię i nazwisko. – Bardzo smakowicie się nazywasz.

- A ty?

Skoro już przeszliśmy na mniej oficjalną formę, ja także zamierzałam się czegoś o nim dowiedzieć.

- Ja?

-  Tak.

Drgnął mu kącik ust. Mocniej ścisnął moją dłoń, którą wciąż trzymał.

- Hugo Bosy.

- Jasne.

Przewróciłam oczami, wyrwałam rękę i zamierzałam zeskoczyć z murku. Przytrzymał mnie. Czułam jego duże dłonie na swojej talii.

- Dlaczego ja mam ci wierzyć a ty mi nie?

- Hugo Bosy? Może Hugo Boss?

- Nie, tak jak powiedziałem. – Uśmiechnął się.”

„ – Halo? – odebrał po trzech sygnałach.

W tle słyszałam jakiś hałas.

- Jesteś we Wrocku? – spytałam bez ogródek. – Błagam, powiedz, że jesteś!

- Eee, wracam z Katowic. Co się dzieje?

Teraz naprawdę chciałam zapłakać.

- Masz moje klucze od mieszkania?

- No tak, u siebie. Co się stało? Straszysz mnie, Jagoda… - Gdy mówił do mnie bez zdrobnień, to był sygnał, że się zdenerwował.

- Wyszłam wyrzucić śmieci. Jestem w samych gaciach. Zatrzasnęłam drzwi. Za czterdzieści minut powinnam być na Rynku, gdzie umówiłam się z Hugo Bosym – brzmiałam ponuro.

- Jagódko… - Maciek chyba próbował panować nad śmiechem. – Oj, Jagódko Borówko…

- Dobra, nie udław się tym tłumionym rechotem. Tylko się pospiesz. Ale jedź ostrożnie.”

Zakręty losu. Nowe pokolenie
Agnieszka Lingas-Łoniewska0
Okładka ksiązki - Zakręty losu. Nowe pokolenie

Łukasz i Krzysztof Borowscy prowadzą szczęśliwe i stateczne życie rodzinne u boku ukochanych kobiet. Wydaje się, że tragiczne wydarzenia z przeszłości...

Łatwopalni
Agnieszka Lingas-Łoniewska0
Okładka ksiązki - Łatwopalni

Dolny Śląsk, poniemiecka przeszłość, spalona słońcem ziemia, intensywna, mieniąca się kolorami jesień i małe miasteczko u stóp gór. Tam przyjeżdża on,...