Pożyczony narzeczony

Laura jak co roku ma wyjechać na rodzinne przyjęcie, na które planuje zabrać swojego narzeczonego. Sprawa się komplikuje kiedy ów narzeczony z nią zrywa. Z pomocą przychodzi przyjaciółką Laury, która proponuje żeby kobieta pojechała na przyjęcie z jej partnerem. Laura sceptycznie podchodzi do tego pomysłu, tym bardziej kiedy okazuje się, że parterem Naomi jest Aaron, który w czasach szkolnych wielokrotnie upokarzał kobietę. Mimo wszystko Laura i Aaron postanawiają udawać narzeczonych. Co wyniknie z tego układu? Czy wszystko wyjdzie tak jak sobie zaplanowali?

Tak naprawdę to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki, słyszałam wiele dobrych opinii na temat serii #missindependent, ale póki co nie było mi dane jej przeczytać. Jeśli chodzi o książkę "Pożyczony narzeczony" to historia ta jest napisana bardzo lekkim i przyjemnym w odbiorze językiem, co sprawiło, że przeczytałam ją w oka mgnieniu. Fabuła stworzona przez autorkę jest bardzo fajnie poprowadzona, a ja zostałam wciągnięta do świata Laury i Aarona już od pierwszych stron. Jeśli chodzi o samych bohaterów, to zostali oni naprawdę świetnie wykreowani, oboje mają swoje charakterki, lubią postawić na swoim, dlatego też słowne przepychanki pomiędzy Laurą i Aaronem często sprawiały, że na mojej twarzy gościł uśmiech i byłam bardzo ciekawa co będzie kolejną przyczyną ich sporów i jak sobie z nimi poradzą.
Bardzo lubię historię z motywem hate - love, dlatego też od początku wiedziałam, że będzie się świetnie bawiła czytając tą historię. Książka napisana jest z perspektywy obojga bohaterów dzięki czemu możemy ich znacznie lepiej poznać oraz dowiedzieć się co myślą i czują w danym momencie.
Autorka w tej historii w świetny sposób pokazuje do czego może doprowadzić zazdrość i zawiść ludzka. Od początku czułam, że ta historia ma jakieś drugie dno, a Noemi - osobą, która z pozoru jest przyjacielem/partnerem, jest po prostu bliska obojgu bohaterom coś tutaj namiesza... i nie myliłam się. Jednak myślę, że ta intrygantka dodała sporo wyrazistości tej historii, pomogła bohaterom przewartosciować pewne rzeczy w swoim życiu i tak naprawdę mimo wszystko "pokierowała nimi".
"Pożyczony narzeczony" to emocjonalna, pełna humoru historia o miłości, która z pewnością sprawi, że i na Waszych buźkach zagości uśmiech. Idealna na jeden wieczór, idealna na odstresowanie! Moja ocena to 8/10.

Informacje dodatkowe o Pożyczony narzeczony:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2022-02-09
Dodał/a opinię: zakochanawksiazk

Zobacz opinie o książce Pożyczony narzeczony

Kup książkę Pożyczony narzeczony

Red Lies
Joanna Balicka0
Okładka ksiązki - Red Lies

Jedna z najbardziej wyczekiwanych serii Joanny Balickiej! W psychologii każde kłamstwo ma konkretny kolor. Czerwony oznacza kierowanie się chęcią zemsty...

Korepetytor
Joanna Balicka0
Okładka ksiązki - Korepetytor

Nowa elektryzująca powieść autorki „Miss Independent”!Dla fanów zakazanych relacji, romansów z różnicą wieku i „Birthday Girl”...