Two Dirty Souls

Jackson to rozpuszczony synek bogatego właściciela sieci warsztatów samochodowych. Chłopak, który zawsze dostaje to, czego chce. Żeby pomóc ojcu w przejęciu ostatniego warsztatu w okolicy, Jax postanawia uwieść córkę jego właściciela, a zarazem mechanika w tym warsztacie - Skipper. Planując to, chłopak nie spodziewał się, że plan który sobie ułożył, okaże się być tak trudny i skomplikowany w realizacji. Szczególnie, gdy w grę wejdą pojawiające się uczucia.
Czy Jackson zrealizuje swój plan? Czy Skipper mu ulegnie? Jak ułoży się ich relacja? Jaką drogę ostatecznie obierze ta dwójka?
Bohaterów tej książki łączy dość specyficzna relacja, która z każdym dniem rodzi w nich duże zmiany. Niby się odpychają, dogryzają sobie i na pierwszy rzut oka po prostu się nienawidzą, w głębi siebie walczą z pojawiającym się coraz silniejszym uczuciem i przyciąganiem.
Podobała mi się postać Skipper. Była silna i stanowcza. Mimo tak wielu przeciwności losu i trudnych chwil, nie poddała się. Jax z kolei z zewnątrz był bardzo pewny siebie, w środku skrywał jednak ogromny ból przeszłości, a także przyszłości. Ich relacja była naprawdę ognista i pełna napięcia.
Trudne relacje rodzinne, bolesne dzieciństwo, ukrywanie uczuć, udawania kogoś, kim się nie jest. Przyjaźń, wsparcie, walka o siebie. Sekrety, kłamstwa, oszukiwanie innych. Rodzące się uczucie, pożądanie i namiętność.
Książkę czyta się raczej spokojnie. Znajdziemy w niej kilka ciekawych momentów. Dopiero jej zakończenie okazuje się niezwykle zaskakujące i szokujące. Muszę przyznać, że rozpaliło ono moją ciekawość, co do dalszych losów bohaterów. Chętnie sięgnę po kontynuację tej książki.
"Two dirty souls" to romans, którego motywem jest relacja hate- love. Lekki styl Autorki sprawia, że czyta się ją przyjemnie i szybko. Książka idealne na miłe spędzenie popołudnie. Polecam. :)
Dziękuję Wydawnictwu Niegrzeczne Książki za egzemplarz do recenzji.

Informacje dodatkowe o Two Dirty Souls:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2022-03-09
Dodał/a opinię: zaczytanaEdyta

Zobacz opinie o książce Two Dirty Souls

Kup książkę Two Dirty Souls

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty
Anna Langner0
Okładka ksiązki - Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty

Przygotuj się na opowieść pikantną jak imbir i słodką jak grzech! Ginger to perfekcjonistka z obsesją na punkcie świąt. Odkąd obchodzi je wyłącznie w...

Alicja po drugiej stronie przyjemności
Anna Langner0
Okładka ksiązki - Alicja po drugiej stronie przyjemności

Stała się zabawką w jego rękach. Kukiełką biorącą udział w przedstawieniu, które rozgrywa się każdego dnia w jego mrocznym i szalonym cyrku. Alicja lubi...