Zamknij oczy

"Zamknij oczy" Nany Bekher to moim zdaniem kolejny znakomity romans. Tym razem z wątkiem rywalizacji dwóch mężczyzn o jedną kobietę.

Muszę przyznać, że jeśli chodzi o książki tej autorki, nigdy nie czytam opisu książki. Uwielbiam, to uczucie, gdy otwieram książkę i nie wiem co mnie czeka. A Nana naprawdę potrafi zaskoczyć z pozoru przewidywalną fabułą.

Dlaczego z pozoru ?

Bo jedna scena potrafi zmienić cały charakter powieści. Jeden zwrot akcji i od książek tej autorki ciężko się oderwać.

Tak właśnie było w tej historii.
Cassie dziewczyna, która zmaga się z uczuciami do dwóch mężczyzn. Z jednej strony serce bije szybciej obok przyjaciela Liama. Tylko, że mężczyzna traktuje ją od zawsze jak przyjaciółkę. Z drugiej jest Neil. Przy nim dziewczyna czuje się kobieca i pożądana.

Ale jeden z nich nie ma uczciwych intencji. Który? Tego nie zdradzę.

Jeden z nich zrobi coś, za co mam ochotę go skrzywdzić
Który? Tego nie zdradzę.

Jeden z nich okaże wsparcie i zrozumienie. Który? Tego również nie zdradzę.

Jeśli chcecie wiedzieć, bardzo zachęcam do sięgnięcia po tą historię.

Napisze po raz kolejny, że styl tej autorki jest lekki, pełny zwrotów akcji, dramatów i szczęśliwych chwil. I to również dostałam w powieści "Zamknij oczy". Bohaterowie jak zawsze różni, pełni tajemnic i zmagań. Ale nie da się ich nie lubić. Ja osobiście nie lubię, gdy muszę się, z którymś pożegnać, gdy już nastepuje koniec powieści. Nana tworzy ich tak realnie, że mam wrażenie jakby byli prawdziwi.

Kolejna książka, która stała się moją ulubioną. Kolejna, o której łatwo nie zapomnę. Kolejna, którą muszę mieć koniecznie na swojej półce.

Ogromnie polecam ❤️

Informacje dodatkowe o Zamknij oczy:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2021-07-14
Dodał/a opinię: Dominika Witos

Zobacz opinie o książce Zamknij oczy

Kup książkę Zamknij oczy

Niepewnie spoglądam w stronę telewizora, tak jakbym przeczuwała, że to co zobaczę, będzie przerażajace.

Pokazuje mi fragment, ale to wystarczy. Wystarczy by mnie złamać, zniszczyć i pozbawić godności.

Odnajdę Cię
Nana Bekher 0
Okładka ksiązki - Odnajdę Cię

Życiem Domenica Montechiaro kierowały poszukiwania zaginionej przed laty młodszej siostry. Gdy Blanca wróciła do rodziny, mężczyzna postanawia uporządkować...

Związane dusze
Nana Bekher0
Okładka ksiązki - Związane dusze

Ariana ma 25 lat i wielkie serce. Jest silną kobietą, która ma swoje zdanie i wie, czego chce. Właśnie dostała pracę w biurze architektonicznym, gdzie...