Vincent

Tom 2 cyklu Blakemore Family

Książka ze zdjęcia to drugi tom serii o rodzinie Blackmore. Bardzo dziękuję @wydawnictwo_blackrose oraz Autorce @rhythm_of_my_life_ za egzemplarz książki.

Jak dla mnie to tom drugi przebił ten pierwszy, choć miał wysoko podniesioną poprzeczkę.

Zacznę od tego, że bardzo podoba mi się szata graficzna tej serii. Jest po prostu świetna, wyróżniająca się i przemyślana w każdym szczególe. Tak samo, jak fabuła Vincenta. Mamy tu do czynienia z całą rodziną Blackmore, a także wyszczególnionym wątkiem najstarszego z rodzeństwa, Vincenta. Poznajemy go, motywy nim kierujące oraz jego ukryte (bardzo głęboko) lęki oraz uprzedzenia. Naprawdę warto poznać tego faceta 👍

Drugi tom serii to połączenie mafijnego świata pełnego intryg i układów z gierkami, które są jego nieodłączną częścią. Naszego bohatera, jak i całą rodzinę czekają wyzwania, knowania, a także pojednania. A do tego wszystkiego miłość, która staje się wyzwoleniem z okowów nakazów, zakazów i błędnego myślenia o świecie, relacjach i bycia samym sobą.

Vincent poleca się wszystkim czytelnikom mafijnych romansów, w których wygrywa miłość, a intrygi powodują podniesie ciśnienia.

Informacje dodatkowe o Vincent:

Kup książkę Vincent

On tu rządzi. Mystic#1
Kinga Litkowiec0
Okładka ksiązki - On tu rządzi. Mystic#1

On tu rządzi. Mystic #1 Gdy po raz pierwszy zobaczyłam Jamesa Collinsa, wiedziałam, że powinnam trzymać się z dala od tego mężczyzny. Było w nim coś...

Bracia Di Caro
Kinga Litkowiec0
Okładka ksiązki - Bracia Di Caro

Moje życie skończyło się w dniu, w którym straciłam rodzinę. Chciałam umrzeć, żeby nie czuć bólu, jaki towarzyszył mi codziennie. Kiedy wreszcie odważyłam...