Historia wielkiej miłości

Kolejna książka autorki bardzo mnie zaskoczyła swoją dynamiczną fabuła.Byłam przekonana,że będzie ona lekką i przewidywalną historią..Okazało się zgoła inaczej!

Historia wielkiej miłości to książka udowadniającą,że prawdziwa miłość wszystko zniesie,wybaczy oraz zrozumie.Zmienność wydarzeń,decyzji,rozstań i braku rozmów doprowadzało do sytuacji raniące osoby,które są dla siebie przeznaczone.

O bohaterach mogłabym wiele napisać,ale podziwiam ich za wytrwałość,zrozumienie i szybkie wybaczenie.Ja tak bym nie potrafiła zapomnieć o zadanych krzywdach ukochanej osoby.

Oprócz romansu dostajemy rządy w mafii,które doprowadzają do strachu przed wrogami.Przez to podejmowane decyzje są ukierunkowane dobrem najbliższych…ale,czy na pewno jest to najlepsze rozwiazanie?Tego nie jestem pewna,ponieważ ucieczka przed trudnościami codziennego życia nie jest nigdy dobrym rozwiązaniem.W prawdziwej miłości walczy się do końca a nie zostawia,by chronić.

Autorka niesamowicie miesza w fabule.Ilość dramatycznych wydarzeñ w ich życiu przeszło moje najśmielsze oczekiwanie.Czasem wydawało mi się,że tego jest zdecydowanie za dużo.Jednak takie działanie sprawia,że nie nudzimy się.
Przez taki ruch musiałam dobrze się skupić,by nie umknęły mi ważne zdarzenia.

W tej książce przekonacie się ile trzeba znieść w imię wielkiej miłości,która jest tą jedynà.

Historia bohaterów bardzo mi się podobała(choć potępiam niektóre ich decyzje) to zachęcam was do poznania ich losów.Nie zapomnienie jej na długo

Informacje dodatkowe o Historia wielkiej miłości :

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2023-09-27
Dodał/a opinię: Barbara Dębska

Zobacz opinie o książce Historia wielkiej miłości

Kup książkę Historia wielkiej miłości

Układ małżeński
Katarzyna Lemiesz0
Okładka ksiązki - Układ małżeński

Erick to przystojny i bogaty właściciel sieci hoteli na Hawajach, który wykorzystując swój wdzięk, uwodzi kobiety. Prawda jest taka, że nie ma do nich...

Umowa na miłość
Katarzyna Lemiesz0
Okładka ksiązki - Umowa na miłość

Młoda kobieta jest zmuszona zapłacić pieniądze byłem partnerowi, który porwał ich synka. Jeśli tego nie uczyni, ojciec dziecka sprzeda malca. Do czego...