Wilk i Polny Kwiat

„Powietrze robiło się coraz cięższe, każdy oddech palił mocniej, kiedy wilk przesunął dłonią po twarzy i ciemnych włosach”.

Aster szuka ukojenia swojego bólu w oddalonym królestwie Vordan. Tutaj nikt jej nie zna, nie ocenia i może swobodnie się poruszać. To w tawernie zapijając smutki, spotyka niezwykle przystojnego wilka. Pozbawiony oka mężczyzna nie traci na swojej urodzie, wręcz przeciwnie przyciąga wzrok.

Upojna noc dwójki nieznajomych niesie ze sobą wielkie ryzyko i niebezpieczeństwo. Jakie? Warto się przekonać samemu.

Jak tylko ujrzałam zapowiedź kolejnej książki autorki, to wiedziałam, że muszę ponownie zagłębić się w fantastyczny świat przez nią wykreowany. Poprzednia historia zauroczyła mnie swoim klimatem, tym razem również jestem oczarowana.

Mamy tu dwójkę bohaterów, którzy ukrywają swoje prawdziwe tożsamości. Z obawy przed odrzuceniem, a jednak nie są w stanie się rozstać. Jakaś niewidzialna siła ciągnie ich do siebie. Czyżby nić przeznaczenia?

„Działała na mnie cała jego osoba. Był bezpośrednim, brutalnym, małomównym wojownikiem, przy którym czułam się spokojniejsza, a jednocześnie zalewał mnie dziwny żar, który nie miał nic wspólnego z potrzebą zaciągnięcia go do łóżka”.

Oprócz wątku miłosnego mamy tu do czynienia z wojną toczącą się w królestwach. Walka o władzę, wpływy, a także ukrywanie niewygodnej prawdy to tylko początek tego, co tu otrzymacie.

Dodatkowym atutem jest pojawienie się postaci z poprzedniej historii autorki. To taki smaczek dla osób, które czytały książkę. Ci, co nie czytali, nie martwcie się. Nieznajomość książki nie popsuje Wam wrażeń z lektury. Przeciwnie zachęci Was do poznania losów Opal i Dade.

Akcja nie jest jakaś bardzo dynamiczna w moim odczuciu, lecz warta uwagi. Stopniowo zżyłam się z bohaterami, poznając ich myśli i uczucia.

Z zapartym tchem wyczekiwałam finału całej historii. I nie zawiodłam się. Z niecierpliwością czekam na inne dzieła

Informacje dodatkowe o Wilk i Polny Kwiat:

Kup książkę Wilk i Polny Kwiat

Forever and Never
Ella Fields0
Okładka ksiązki - Forever and Never

Idealna powieść dla fanów książek Penelope Douglas, szczególnie Punk 57! Daphne zawsze sądziła, że Lars Bradby to ten jedyny. Owszem, byli jeszcze nastolatkami...

Kingdom of Villains Ella Fields
Ella Fields0
Okładka ksiązki - Kingdom of Villains Ella Fields

Standalone „Kingdom of Villains” Elli Fields to historia o miłości, zdradzie, zemście i nienawiści w świecie fantasy! Fia po śmierci rodziców...