Jedno królestwo cz. 1 Trwoga

𝕁𝕖𝕕𝕟𝕠 𝕂𝕣ó𝕝𝕖𝕤𝕥𝕨𝕠

𝕿𝖗𝖜𝖔𝖌𝖆

Cześć i czołem 😉

Lubicie fantasy?

Ja coraz bardziej się przekonuję do tego gatunku ale też nie wszystko mi pasuje 🙂

Ta książka akurat jest dla mnie przyjemna w odbiorze, pisana uniwersalnie dla każdego.

Znajdziemy tu i bitwy i miłość, tajemnice i magię.

Niczego nie jest za dużo.

Trwoga to pierwszy tom nowej serii Jedno Królestwo.

Mamy różne osie czasowe i różnych bohaterów, ciekawa jestem co jeszcze ich łączy bo przyznam się, na końcu troszkę powstał mi w głowie młyn 😂

Czasem myślałam, czy czegoś nie przegapiłam czy po prostu niektórzy bohaterowie zostali porzuceni przez autora i pojawili się inni by na końcu znowu zobaczyć wpis Alkida przy historii o kimś innym.

Ciekawe były ich przygody, pełne sekretów i niewiadomych więc wspaniale było móc z nimi odkrywać chociaż część z nich.

Podobała mi się książka, czekam na drugi tom, mam nadzieję, że niektóre tajemnice zostaną wyjaśnione a ulubieni bohaterowie powrócą 🙂

Alkid - niesamowicie mnie ciekawi jego przeszłość, mam nadzieję, że więcej się dowiemy o nim.

Czasami było dla mnie za dużo dialogów a niektóre były tak lekkie i czasami cukierkowe, że patrzyłam dwa razy, czy książkę napisała kobieta 🙈

W książce znajdziecie także dobry humor 😉

A fragment "Mehajro złapał zadyszkę i zaczął zwalniać, ponieważ jego poważny wiek lat czterdziestu miał już swoje prawa." Chyba przejdzie do historii 😂

Jako fanka Harrego Pottera znalazłam tu nawiązanie również do niego, ponieważ pojawił się"ten, którego imienia nie można wymawiać " 💚

Całościowo książka ma ode mnie 8/10 a okładka powinna dostać 10 gwiazdek 🔥

Informacje dodatkowe o Jedno królestwo cz. 1 Trwoga: