Szklana Forteca

Tom 1 cyklu Edynburg

Aaaaaa!
Mam dla Wam pozycję #mustread
Iwonko, chylę czoła.
Dla mnie to najlepszy debiut 2022 roku!

Wyjątkowo, bo nigdy tak nie robię ,streszczę Wam opis książki, bez większego rozszerzenia wątków z tej fenomenalnej pozycji. Nie dlatego, że mi się nie chce, tylko dlatego, że nie chce zaspojlerować i popsuć tych emocji podczas przekręcania każdej kolejnej strony.
Główna bohaterka -Oliwia Holder wchodzi w zupełnie nowy świat, w którym nie do końca wie, kto jest jej sprzymierzeńcem, a kto wrogiem. Szczególnie ma problem z Kennetem Covil'em, który zamiast korzystać z jej 'usług', pała do niej nienawiścią. Czy ta dwójka znajdzie wspólny język? Jakie sekrety skrywa Szklana forteca?

Kolejna książka, której daje dychę!
Dacie wiarę, że gdyby Iwona do mnie nie napisała, to ja bym jej nigdy nie przeczytała. Już żałuję tej decyzji. Żałuję, że dopiero niedawno wpadła w moje ręce.
Jak mi się ta historia podobała. Nie mogę o niej przestać myśleć. Czytałam ją z wielkim rogalem na buzi. Wszystko za sprawą pyskatej, charakternej Oliwii, którą pokochałam od pierwszych stron. Hmm.. Z resztą, nie tylko ją.🤭😈 Kennet zostajesz moim kolejnym mężem książkowym. Iwonko, gratuluje ci GENIALNEJ kreacji tego tajemniczego, aroganckiego bohatera. Bije się w pierś, bo oceniłam go zbyt pochopnie. Jeśli oglądacie mojego TikToka, to zobaczyliście, że autka uraczyła mnie takim plot twistem, że nie mogłam się od niej oderwać. Zarwałam dla niej pół nocki i gdybym nie musiała wstać rano, zapewne skończyłabym ją do końca. Suma summarum przeczytanie ponad 500 stron zajęło mi mniej niż dobę.
Jestem przekonana, że jeszcze do niej kiedyś wrócę, a autorkę proszę, nie! Błagam, o więcej. Tymczasem zabieram się za drugi tom, w którym pierwsze skrzypce gra brat Kenneta-Eliota.
Książkę znajdziecie na Legimi!
Udanej lektury z gburowatym Kennet'em i zadziorną Oliwią.

Informacje dodatkowe o Szklana Forteca:

Kup książkę Szklana Forteca

Miłość w Alpach (Hans). Heart on fire
Iwona Jaworska0
Okładka ksiązki - Miłość w Alpach (Hans). Heart on fire

Drzwi do mojego życia są zamknięte. Nie tylko dla innych, ale także dla mnie samej. Jestem Corinne Adams i nie wiedziałam, jak bardzo potrzebuję pomocy...

Heart of Ice
Iwona Jaworska0
Okładka ksiązki - Heart of Ice

Gabriel Hartmann od wielu lat nie opuszcza swojej rezydencji na szczycie góry w jednej z alpejskich wiosek. Jego tajemniczość i pamięć o dramatycznych...