Powiadomienie

,,Jeśli nikogo nie masz - nikogo nie stracisz. Jeśli niczego nie oczekujesz nie zaiwedziesz się".
Powyższe słowa to motto życiowe Magdy, trzydziestoletniej specjalistki od reklamy, która jest wielką fanką wyścigów Formuły 1. Nie spotkała jeszcze na swoje drodze właściwego mężczyzny, a w pracy nie ma szans na awans, ten dołujący cykl przerywa jedno wydarzenie. Magda wygrywa konkurs, w którym główną nagrodą jest weekend z jej ulubionym kierowcą F1 Liamem Davidsonem. Wraz z siostrą jadą do Wielkiej Brytanii aby tam zobaczyć jeden z wyścigów i poznać bliżej najlepszego kierowcę świata. Spotkanie Magdy i Liama przynosi wiele nieoczekiwanych zbiegów okoliczności. Oboje zdają się zaciekawieni sobą i powoli nawiązuje się między nimi jakieś niewidzialne porozumienie. Niestety, wszystko zostaje przerwane przez tragiczny wypadek, któremu ulegają Magda i Liam, podczas jednego z pokazowych wyścigów. Magda przechodzi szereg skomplikowanych operacji i czeka ją długa rehabilitacja. Wtedy życie przynosi kolejne niespodziewane wydarzenia.
Autorka stworzyła bardzo ciekawą historię. Jej szczegółowa wiedza na temat F1 wprowadziła nas do świata wyścigów samochodowych i pozwoliła przyjrzeć się kulisom pracy kierowców.
Od razu chciałbym zaznaczyć, że nie jest to klasyczny romans lecz pięknie napisana historia powoli rozkwitającego uczucia dwojga zagubionych dusz. Czyta się bardzo szybko a każdy kolejny rozdział przynosi nieoczekiwane zwroty akcji. Samo zakończenie też mnie zaciekawiło i mam nadzieję, że autorka rozwinie jeszcze tą historię. Polecam serdecznie

Informacje dodatkowe o Powiadomienie:

Wydawnictwo: Novae Res