Przypadkowe szczęście

Tom 5 cyklu Rosemary Beach

Della Sloane jest młodą 19-latką cierpiącą psychicznie. W nieoczekiwanych momentach potrafią złapać ją ataki związane z jej przeszłością. Della nie potrafi sobie z nimi radzić.

Za namową swojej przyjaciółki, wyrusza w podróż.

Na stacji benzynowej poznaje Woodsa Kerringtona, niesamowicie przystojnego, bogatego 20-latka. Woods z początku ma tylko jeden zamiar "jeden numerek", ponieważ jego ojciec zaplanował dla niego przyszłość. Już od dziecka miał jeden cel.

Woods od zawsze zabawiał się dziewczynami, ponieważ uważał, że należy im poświęcań dużo uwagi, a on potrzebował tylko dobrej zabawy i związki nie są dla niego.

Jednak los chciał, aby tych dwoje znów się spotkało.

Co z tego wyniknie? Jaką przyszłość zaplanował dla Woodsa jego ojciec? Jakie koszmary dręczą Delle?

Mam ciarki po tej książce! Jest niesamowita, rewelacyjna, no po prostu boska! Dręczy mnie po niej książkowy kac i nie mogę znaleźć nic innego do czytania. Och! Abbi Glines, co ty kobieto mi zrobiłaś? Oficjalnie jest to moja ulubiona książka! Dawno nie czytałam równie dobrej i pięknej historii! Ale dość moich westchnień.
Della Sloane, jest trochę zagubioną dziewczyną, która odkrywa siebie. Jej dzieciństwo było straszne! Nie wyobrażam sobie tego, nie wiem jak to mogło się dziać! Przecież to jest...aż brakuje mi słów.

Życie nie było dla niej łaskawe. Blizny przeszłości pozostały w niej do dzisiaj. Jednak zawsze miała przy sobie swoją przyjaciółkę, na którą mogła zawsze liczyć. I pojawił się on..piękny Woods, który stał się dla niej promykiem słońca.

Woods Kerrington... Och! Dajcie mi takie ciacho i tak opiekuńczego faceta! Dlaczego tacy są tylko w książkach? Czuje się smutna :( Woods, Woods, Woods, cudowny Woods jest świetnym facetem, który z ogromnym oddaniem pokochał Delle i był w stanie zrezygnować dla niej z dotychczasowego życia . No kto by nie chciał takiego faceta?

Co do samej książki. Książka jest świetnie napisana. Pokazuje jak silna potrafi być miłość. Mimo, że nie jestem zwolenniczką takich książek, ta naprawdę mi się spodobała. Jest naprawdę cudowna.

Autorka z jednej strony trochę za bardzo używała wulgarnych słów. Kiedy Della i Woods współżyli i byli na etapie większego zaangażowania, niektóre słowa były zbyt mocne. Chociaż z drugiej strony, nadawały one książce pikantności, charakteru i wyjątkowości. Trudno się zdecydować, czy postępowała słusznie, czy też nie..

Pomysł na książkę był ciekawy, wyróżnił się wśród tłumu. Teraz tylko muszę zakupić drugą część.

Trochę kiepsko, że tak cienkie książki zostały rozdzielone na dwie części, no ale cóż...trzeba zarobić.

Informacje dodatkowe o Przypadkowe szczęście:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2014-09-10
Tytuł oryginału: Twisted Perfection
Język oryginału: Angielski
Dodał/a opinię: Natalia Zaczkiewicz

Zobacz opinie o książce Przypadkowe szczęście

Kup książkę Przypadkowe szczęście

Nie pozwól mi odejść
Abbi Glines0
Okładka ksiązki - Nie pozwól mi odejść

Płatny zabójca i niewinna dziewczyna... Czy mają szansę na miłość? Przez ostatnie dziesięć lat życia River Captain Kipling pracował dla tajemniczego...

Daj nam ostatnią szansę
Abbi Glines0
Okładka ksiązki - Daj nam ostatnią szansę

Życie i śmierć. Rozpacz i nadzieja. To było prawdziwe uczucie. Miłość. Dlaczego więc pozwolił jej odejść? Grant uświadamia sobie, że odrzucając Harlow...

Forget Me Not
Julie Soto