Recenzja czytelnika granice.pl

Kup Teraz

Sébastien Loeb. Mój styl jazdy

Sebastien Loeb

Ocena ( 0 osoby )
Wydawnictwo: Sine Qua Non
Data wydania: 2013-06-19
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
ISBN: 978-83-7924-005-0
Liczba stron: 288
Dodał/a książkę:
Dodał/a recenzję: kjakksiazka

19 czerwca miała miejsce premiera książki ‘Mój styl jazdy’ Sebastiena Loeba, dziewięciokrotnego mistrza świata w rajdach samochodowych. Autobiografia prawdziwego geniusza, który od najmłodszych lat zakochany jest w prędkości. Loeb związany z marką Citroena tworzy mistrzowską parę ścigając się po trasach całego świata.

 

Lektura to osobiste wspomnienie kierowcy ukazujące logistykę rajdów oraz pracę całego zespołu, który służy mu pomocą przez dany sezon będąc z nim na dobre i złe. Sebastien Loeb należy do osób z głową na karku, kochających prędkość, ale także liczy się z bezpieczeństwem. Nie dość że pod opieką ma własne życie odpowiedzialny jest również za swojego pilota Daniela Elena i to właśnie z nim tworzy niezawodny team. Szybka jazda, praca w grupie oraz sumienność prowadzi do sukcesu, a odpowiednia motywacja pozwala na spełnienie najskrytszych marzeń i to właśnie udowadnia lektura, która powinna stać się motorem napędowym dla każdego, kto nie wierzy we własne siły.


Przyznam, że kocham sport, ale nigdy nie specjalnie interesowałem się rajdami samochodowymi, mimo to książka wywarła na mnie ogromne wrażenie i była ciekawą odskocznią w świat szybkich samochodów. Sportowca oczywiście znam z telewizji oraz relacji sportowych. Pozycja pozwoliła mi poczuć adrenalinę, którą odczuwa mistrz kierownicy, gdy nabiera prędkości. Jeżeli szukasz przyjemnej literatury sportowej, a nie chcesz spędzać czasu przed telewizorem opierając się tylko na relacjach dziennikarzy ‘Mój styl jazdy’ jest odpowiednią lekturą dla Ciebie.

szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
gendun Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
Linia koment
Przeczytane:, Na półkach:
ja_rus Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
break
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów