Gra Pozorów

Tom 1 cyklu Cosanostra

"Gra pozorów" Charlotte Mils to moim zdaniem bardzo dobry romans mafijny.

Bardzo dziękuję za możliwość udziału w bookture zorganizowanym przez @farmer_with_the_book 💙

Gdybym miała opisać, tę książkę jednym zdaniem, to moja odpowiedź była by: czysta, trzymająca w napięciu akcja. Również intrygi rodzinne zostały tutaj bardzo interesująco wymyślone.

Dla mnie rewelacja. Uwielbiam gdy w takich powieściach, tyle się dzieje. Do tego, mocne sceny porachunków mafijnych, które bardzo mi się spodobały. Ale ostrzegam, dla tych co nie lubią mocnych, krwawych i brutalnych scen przesłuchań ta książka może nie do końca przypaść Wam do gustu.

Bohaterowie bardzo ciekawie wykreowni. Podobały mi się zmagania przyszłego dona mafii Lorenza. Miał ogromne dylematy. Słuchać rozkazów czy jednak ulec uczucią i przeciwstawić się ojcu?

Jest też pewna kobieta, którą starszy Moretti adoptuje, jako według niego kolejną inwestycję.

Tych dwoje nie od razu wpada sobie w oko. Dopiero później, gdy są zmuszeni zamieszkać razem można wyczuć między nimi iskry przyciągania. Bardzo lubię te momenty w książkach.

Bardzo dobrze spedzilam czas z lekturą. Autorka ma bardzo lekki styl, więc książkę pochłania się dosłownie "na raz".

Polecam 💙

Informacje dodatkowe o Gra Pozorów:

Wydawnictwo: Dlaczemu
Data wydania: 2022-01-26
Tytuł oryginału: Gra Pozorów
Język oryginału: Język polski
Dodał/a opinię: Dominika Witos

Zobacz opinie o książce Gra Pozorów

Kup książkę Gra Pozorów

Nieczysta gra
Charlotte Mils0
Okładka ksiązki - Nieczysta gra

Fabio jest najmłodszym synem dona - Cesarego Morettiego. Mimo iż dorastał wśród kul i krwi, jest typem lekkoducha, a zabawa to jego drugie imię. Nie szuka...

Królewskie serce
Charlotte Mils0
Okładka ksiązki - Królewskie serce

Dzięki szczęśliwemu zrządzeniu losu zwyczajna dziewczyna zostaje wychowana na dworze królewskim. Dowiaduje się, jak wygląda prawdziwe życie na zamku, co...