Gangsterzy. Nowe Zasady

Tom 3 cyklu Gangsterzy

Trzecia część serii, w której poznajemy dalsze losy Evy Nolan oraz Ryana Taylora.
Ryan zanosi do szpitala nieprzytomna Evę. Rana postrzałowa okazuje się być bardzo groźna, jednak wielogodzinną operacja kończy się sukcesem. Nieoczekiwanie, gdy dziewczyna się budzi, widzi przy swoim łóżku nie tylko Ryana, ale też swojego ojca. Nolan od razu chce oczyścić się z zarzutów, jednak ojciec nie chce jej słuchać. Niedługo potem dziewczyna kłóci się z Taylorem i ten wychodzi zostawiając ją samą. Gdy mężczyzna odkrywa, że coś jest nie tak i wraca do szpitala, zastaje tam jedynie puste łóżko. Eva z kolei budzi się w całkowicie obcym miejscu. Jeśli myślała, że jej koszmar się skończył, to teraz odkryła jak bardzo się myliła.
Czy Ryan otworzy się na miłość? Czy zdoła ocalić Evę? Czy para poradzi sobie z problemami? Czy dokonają upragnionej zemsty?
Było niebezpiecznie, były strzelaniny, morderstwa i porwania. Były intrygi, tajemnice, zemsta. Jest miłość i nowy początek. Książka zaskakuje, szokuje, bawi i rozpala zmysły. Zdecydowanie nie można się przy niej nudzić.
Bohaterowie też nas nie zawodzą. Mimo że zdecydowali się otworzyć na nowe uczucia, nadal pozostają sobą. Pokazują swój charakter, siłę i nie boją się stawiać czoła przeciwnościom losu.
Autorka ponownie nas nie zawodzi. Stworzyła historię, od której ciężko jest się oderwać. Całość czyta się naprawdę przyjemnie i szybko. Zakończenie ponownie pozostawia wiele pytań i budzi w czytelniku ciekawość. Mam nadzieję, że niedługo doczekamy się 4 części tej serii.
Jeśli jesteś fanem romansów mafijnych, które wywołują przyjemny dreszczyk niepewności i ekscytacji, to zdecydowanie ta seria jest właśnie dla Ciebie. Ja szczerze polecam. 🖤
Dziękuję Wydawnictwu Muza oraz Grzeszne Książki za egzemplarz. ❤️

Kup książkę Gangsterzy. Nowe Zasady

30 dni
K. C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - 30 dni

Kiedy stawką jest twoje życie, nie ma ceny, jakiej byś nie zapłacił. Linda Hill dowiaduje się, że jest nieuleczalnie chora. Z ust lekarza padają...

Bad boy pod choinkę
K. C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - Bad boy pod choinkę

Granica między nienawiścią a namiętnością jeszcze nigdy nie była tak cienka.Olive Beckett będzie musiała spędzić święta samotnie, z dala od rodziny. Przygnębiająca...