Projekt ślub

Rzadko czytam poradniki, jednak ten był wyjątkowo ciekawy. ;) i choć sama jestem już po ślubie, z przyjemnością i z ciekawością, dowiedziałam się co Autorka nam oferuje i co możemy w tej pozycji znaleźć.

Książeczka jest dosyć krótka, bo liczy zaledwie 53 strony. Jednak uważam, że znajduje się w niej wszystko, co do ślubu jest nam potrzebne. Znajdziemy tutaj cenne wskazówki, jak zaplanować nasz wymarzony ślub krok po kroku. Między innymi, dowiemy się jakie dokumenty należy mieć przygotowane, jakie wymogi należy spełnić podczas załatwienia sali weselnej, co leży po naszej stronie a co po stronie pracowników. Dodatkowo możemy dowiedzieć się, jakie mamy style weselne, które kolory ze sobą łączyć. a które nie. Poznamy kwiaty, które najlepiej sprawdzą się podczas lata czy zimy. Znajdziemy tu również informacje dotyczące obrączek i ich rodzajów oraz drobiazgów, które umilą nam ten wyjątkowy dzień ;) Słowem jest tu w pigułce wszystko, czego potrzebujemy aby stworzyć ślub z naszych marzeń.

Podoba mi się również bardzo to, że na końcu książeczki znajdziemy notatnik pary ślubnej, który możemy wypełnić wspólnie z przyszłym małżonkiem ;) ułatwi nam to znacznie załatwianie spraw, bo będziemy wiedzieli, co już zrobiliśmy, a co jeszcze jest do załatwienia.

Podsumowując, uważam, że poradnik świetnie sprawdzi się dla narzeczonych planujących swój wymarzony ślub. Znajdziemy tu wiele ciekawych i przydatnych informacji, które znacząco ułatwią nam organizację tego wyjątkowego dnia. Ponadto napisany jest prostym językiem i można go też śmiało nazwać planerem ;) polecam Wam z całego serca, bo uważam, że to wartościowa pozycja ;) bardzo dziękuję Million - Studio Wydawnicze za egzemplarz do recenzji i przyznaję 10 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐/10 punktów!!! 😍🙃

Informacje dodatkowe o Projekt ślub:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-02-10
Kategoria: Poradniki
Dodał/a opinię: Natalia Strągowska

Zobacz opinie o książce Projekt ślub

Kup książkę Projekt ślub