Przygody kota Psota - Koszykowa niespodzianka

Tom 1 cyklu Przygody kota Psota

🐱😺😸 PREMIEROWA RECENZJA PATRONACKA😹😻😽

Tym razem, mam przyjemność przedstawić Wam kolejną pozycję, dla młodszych czytelników, którą dzięki uprzejmości Autorki mogłam wziąć pod swoje skrzydła ;)❤❤ wszystkie historie tej Pisarki biorę w ciemno, bo wiem, że absolutnie się nie zawiodę ;) 😍 tak było również i tym razem, a co znalazłam w środku? ;) o tym słów kilka poniżej 😍⬇️⬇️

"Przygody Kota Psota. Koszykowa niespodzianka", to lektura, w której głównym bohaterem jest oczywiście kot 🐈 oraz małżeństwo Louis i Louisa ;) Para ta mieszka w domku w górach, z daleka od wioski i pozostałych mieszkańców. Pewnego dnia, podczas sprzątania i bieżących napraw wokół obejścia, kobieta znalazła kosz przykryty niebieskim kocem. Gdy zajrzała do środka, zobaczyła małą, włochatą kuleczkę, która wydała z siebie głośne miauknięcie. Ponieważ pogoda miała się znacząco pogorszyć, Louisa postanowiła zabrać kociaka do domu oraz go nakarmić. Zwierzak szybko się zadomowił w nowym miejscu. Czuł się jak pełnowartościowy członek rodziny. Małżeństwo postanowiło nadać mu jakieś imię. Jednak nic nie przychodziło im do głowy. A ponieważ było już późno, postanowili się położyć i pomyśleć o imieniu przez noc. A tymczasem co zrobił kot 😺? Jakie miał przygody, gdy został sam? Co go zainteresowało? Czy udało mu się dokładnie zwiedzić jego nowy dom? No i najważniejsze - dlaczego dostał imię Psot? ;) Odpowiedzi na te pytania jak i całą historię poznacie, gdy zdecydujecie się sięgnąć po tę książeczkę ;) ❤

Przyznam Wam się, że moja Rozalka była zachwycona lekturą 😍 cały czas ją oglądała i mówiła : miau 🤣a podczas czytania, słuchała niczym zaczarowana ;) kolejna ciekawa historia, którą z przyjemnością poznałyśmy ;) kotek miał ciekawe przygody, a podczas lektury obie świetnie się bawiłyśmy. ;) Kot🐈 Psot zmaga się tutaj z bieżącymi problemami zwierzaków, które mieszkają w domu i poznaje na swój sposób nowy dla niego świat. Próbuje się zaadaptować w nowym miejscu, a przy okazji testuje swoich właścicieli😅

Przygody Kota Psota. Koszykowa niespodzianka są 1 tomem z całej serii. Przewidzianych jest jeszcze kilka tomów, a każdy będzie dotyczył innej tematyki. Książeczka świetnie nadaje się zarówno do nauki czytania jak i zachęca młodego czytelnika do sięgnięcia po następne części serii. Ponadto kolorowe ilustracje oraz ciekawa fabuła sprawiają, że w opowieść mogą się wciągnąć zarówno dzieci jak i ich rodzice.

Książeczka liczy zaledwie 25 stron i doskonale będzie się nadawała jako bajka na dobranoc ale jest też ciekawą alternatywą np. podczas podróży ;) dziecko słucha z zainteresowaniem i z ciekawością wskazuje ilustracje ;) jeśli zatem lubicie zwierzątka i chcecie zainteresować swoje pociechy ciekawą historią sięgnijcie koniecznie po tę książeczkę ;) My z Rozalką, że swojej strony możemy powiedzieć, że śmiało polecamy Wam tę pozycję, bo jest naprawdę ciekawa!! 😍 w tego typu książeczkach, główną recenzentką jest moja córka a ja muszę jej słuchać 😁😁 także bardziej dziękuję Autorce za zaufanie, możliwość objęcia książki patronatem oraz za egzemplarz ;) 😍 Polecamy i przyznajemy w pełni zasłużone 10 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐/10 punktów!!! 😍

I zostawiamy Wam link, gdzie możecie nabyć tę pozycję : ⬇️⬇️⬇️

Kup książkę Przygody kota Psota - Koszykowa niespodzianka

Salon rozpusty
Agnieszka Czerwińska0
Okładka ksiązki - Salon rozpusty

Salon rozpusty Ona - przyszła pani przedsionka piekła, zakochana kobieta, otulona mrokiem przeszłości. On - twórca nowego świata, pół wampir, pół demon...

Śmierć grubej Berty
Agnieszka Czerwińska0
Okładka ksiązki - Śmierć grubej Berty

To pierwsze w Polsce tak fenomenalna opowieść o tym jak to jest przez dwadzieścia lat być więźniem własnego ciała. Ekshibicjonistyczna, prawdziwa i dramatyczna...