CzaroMarownik 2018. Magiczny kalendarz

Najbardziej stylowy kalendarz dla kobiet.

Już najwyższy czas, aby zaprezentować wam kalendarz na 2018 rok. Wszak wielkimi krokami zbliża się Nowy Rok, a co za tym idzie pora na zmianę kalendarza.

Niektórzy z was zapewne kojarzą wcześniejsze odsłony CzaroMarowników. Były piękne, ale teraz wraz ze zmianą wydawnictwa ten wyjątkowy kalendarz otrzymał nowe życie. Szata graficzna powala – dosłownie. Jak go zobaczyłam to od razu wiedziałam, że musi być mój.

Jeśli szukasz niepowtarzalnego kalendarza, który każdego dnia doda odrobinę magii do twojego życia, to najlepszym wyborem będzie CzaroMarownik. Ten wyjątkowy kalendarz stworzono dla kobiet takich jak Ty, które chcą czegoś więcej niż zwykłego kalendarium.

W ciągu kilku lat, od kiedy to używam CzaroMarowników, przyzwyczaiłam się do nich. A jako książkoholik lubię też poczytać, więc tego typu publikacja została „uszyta na moją miarę”.

A co jest w środku? Mnóstwo wszystkiego. Rozpoczyna się skróconym, bardzo przydatnym kalendarzem na rok 2018 i 2019. Teraz ruszamy z kopyta, bo oto przed nami otwiera się Magiczny Horoskop, a w nim same dobre rady. Następnie wspaniały, bardzo czytelny kalendarz. Każdy dzień otrzymał swoją własną stronę, z której dowiadujemy się oczywiście kto obchodzi imieniny czy jakie święto przypada, ale również otrzymujemy coś więcej – pozytywną myśl, która może stanowić bodziec na nadchodzący dzień, np.: Możliwości zmian w twoim życiu są nieograniczone; Pierwsza droga jest stroma; Najwyższa zbrodnia to spalić marzenie i spuścić głowę… Takich zdań jest 365, codziennie inne, motywujące.

Dla tych, którzy czekają na tę szczyptę magii – oto ona. Każdy upływający tydzień został zwieńczony bardzo przydatnymi magicznymi (i nie tylko) poradami, z których naprawdę warto skorzystać. Muszę się posiłkować przykładami, żebyście wiedzieli w czym rzecz. Magicznie: Kamienie szlachetne dla znaków zodiaku; Kolory w magii świec; Co mówi o tobie dzień urodzenia… Dla ciała: 10 rzeczy, które musisz mieć w szafie; Naturalne sposoby na białe zęby; Detoks jaglany…Mieszkanie: Jakie rośliny postawić w domu?; Lustra według feng shui; Magia sprzątania… Jest też wiele innych przydatnych porad, zaleceń czy informacji, ale to już musicie odkryć sami. Gdy przeglądałam kalendarz pierwszy raz, zachłannie czytałam każdy tekst.

Redakcja w słowie wstępu tak pisze do swoich czytelniczek: W 2018 roku pragniemy przedstawić Wam przesłanie, aby skupić się na sobie i wyeksponować to, co w nas, kobietach, najcenniejsze. (…) W tegorocznym CzaroMarowniku znajdziecie mnóstwo wskazówek, rad i ciekawostek z zakresy urody, zdrowia oraz stylu życia (…) otrzymacie masę podpowiedzi, jak wprowadzić odrobinę magii do swojego życia.

Przepięknie wydany kalendarz, oczywiście w twardej oprawie, rozciąga się na 448 stronach. Gruby, pomyślicie… Ale mnie to nie przeszkadza. Ja noszę wielkie torby, więc obfitszy format mi nie straszny. O okładce napisałam już jedno zdanie – że powala. Ale sami musicie potwierdzić, że jest śliczna, gustowna i elegancka (ciemna okładka ze srebrnymi tłoczeniami). Cudo...

Zachęcam was do zaopatrzenia się w ten wyjątkowy terminarz. Sądzę, że będziecie tak samo zadowolone z niego jak ja. Jestem pewna, że nie trzeba być czarownicą, aby zastosować trochę magii dla urody, w domu, we własnym życiu. Gorąco polecam.

Informacje dodatkowe o CzaroMarownik 2018. Magiczny kalendarz:

Kup książkę CzaroMarownik 2018. Magiczny kalendarz

Duży kurs języka angielskiego
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Duży kurs języka angielskiego

Kurs zawiera: szczegółowe, przejrzyste wytłumaczenie reguł gramatycznych, objaśnienie i wskazówki po polsku, testy sprawdzające z kluczem, 4 plyty CD z...

Trójwymiarowe Trzy świnki
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Trójwymiarowe Trzy świnki

Trójwymiarowa, bogato ilustrowana książeczka dla najmłodszych...