Recenzja czytelnika granice.pl

Wydawnictwo: KOS
Data wydania: 2006-03-01
ISBN: 83-89375-69-9
Dodał/a recenzję: marcin

[…] ludzkość znalazła się w ślepej uliczce i nie ma już innej możliwości, by uwolnić się od straszliwych chorób, katastrof ekologicznych i wojen, nie ma innego sposobu przeżycia, prócz jednego: uświadomić sobie swoją przynależność do świata energoinformacyjnego i zacząć życie według jego praw, zrywając związki podporządkowane światu materii. Zadaniem projektu "Pasterz" było opracowanie systemu technik i chwytów, za pomocą których jedna osoba mogłaby manipulować innymi, w sposób niezauważalny. Badacze wypracowali sposoby dostępne dla każdego człowieka, nawet najbardziej sceptycznego w stosunku do istoty energoinformacyjnej, o uśpionej zdolności panowania nad energetyką Ziemi i Kosmosu. System DEIR – Dalszego EnergoInformacyjnego Rozwoju – zagwarantował swobodny rozwój jednostki, jako indywidualnego elementu natury, dążącego do doskonałości cielesnej i duchowej. Tak ukształtowany byt odporny jest na choroby. Potrafi zabezpieczyć się przed sidłami społeczeństwa, zastawianymi wraz z wychowaniem, ogłupiającym i zamykającym człowieka w złudnym poczuciu bezpieczeństwa własnego ciała. Złe pokłady energii i pasożyty elektroinformacyjne, powoływane do życia przez pęd cywilizacyjny i odejście od natury, całkowicie znieczuliły człowieka na przepływającą przez niego i zgromadzoną wokół niego bioenergię. Przewodnik Wreszczagina ma za zadanie pomóc w wyczuciu kosmicznego i ziemskiego strumienia, wzmocnieniu chaotycznego i osłabionego potoku mocy. Energia jest podstawą egzystencji w harmonijnym świecie przyrody. Życie zgodne z regułami żywiołów, pór roku, dnia i nocy eliminuje patologie i porażki, przekształca się w nieprzerwane pasmo sukcesów, gwarantuje szczęście i zdrowie. Rzekomej nowoczesności brakuje czasu. Priorytetem stało się cielesne przetrwanie i konieczność gromadzenia dóbr materialnych. Podporządkowanie się takiemu schematowi życia wywołuje mutacje świadomości, staje się przyczyną depresji, załamań, chorób i śmierci. By uniknąć podobnego, negatywnego scenariusza, konieczne jest opanowanie – właściwiej byłoby napisać: przypomnienie sobie - umiejętności odczuwania i kierowania własnym polem bioenergetycznym. Prawidłowy przepływ strumieni energii przez czakry – energetyczne centra człowieka – umożliwia wzniesienie się na wyższy poziom ewolucji. Uwalnia od natrętnej i szarej rzeczywistości, uodparnia na ataki złych pokładów energii ze strony innych ludzi i pasożytów elektroinformacyjnych. Dimitri Wereszczagin wyjaśnia sposoby odczuwania energii, przepływającej przez eteryczne ciało człowieka. Ćwiczeniami praktycznymi udowadnia, że dusza jest strukturą energoinformacyjną. Autor tłumaczy jak wykorzystywać energię Ziemi i Kosmosu, by odzyskać prawo do szczęścia i zdrowia. Uczy poruszania się w niższej przestrzeni astralnej, obserwowania własnej i obcej aury bioenergetycznej. Obiecuje lepsze życie i szansę na rozwój duszy.

ania19880 Linia koment