Naglowek uzytkownika rinoa017
www.dolina-tivedil.blog4u.pl
Ostatnio widziany/a: 2016-10-22 15:48:59
25 lat , kobieta
Jak maleńka kropla krwi, która życie ratuje i życie niszczy...
Granicznik-weteran
690 logowań
Natchniony poeta
313 wierszy
Debiutant
0 książek
Czeladnik prozy
45 opowiadań
Debiutant
0 recenzji
Przyjaciele użytkownika rinoa017iwciaaa92mateusz_mChangeOrDieWRBNadine91 Zdjęcia użytkownika rinoa017
Aktywnosc użytkownika rinoa017
Rinoa017
Nowy komentarz do opowiadania o tytule TOPO kontra wielki biust i sadystyczna linia 2 o treści:
Muszę przyznać, że teraz czyta się to o niebo lepiej. Niby fabułę znam, a mimo wszystko potrafi wciągać. Opisy stonowane, podawane czytelnikowi po troszku, obrazowe, świetne. Muszę przyznać, że zdecydowanie widać różnicę. Tak dalej :)
2016-03-23 17:59:07
Rinoa017
Nowy komentarz do wiersza DEPRESSION: Wybacz, że to powiem, Rex, ale to nie ja wpierniczam się wszystkim, dyktując im co i jak. Mówisz tak (albo raczej piszesz) nie jakbyś krytykował, a nakazywał. Więc skończ nawijać o bezsensownych głupotach i zacznij wyrażać swoje zdanie, zamiast nakazywać ludziom, co i jak mają robić :)
2016-03-02 17:32:25
Rinoa017
Nowy komentarz do wiersza DEPRESSION: Zaczynam Cię lubić za podejście... Naprawdę :) Także uważam wiersze nie koniecznie za arcydzieła (choć po cichu liczę na szczerą opinię osób nie wkładających wszystko do jednej książki z zasadami), a raczej za sposób wyrażania uczuć. Jakie się urodziło, takie jest. Może i wiele osób stwierdziło już, że jakiś styl własny sobie wyrobiłam, ale każdy zaczyna, każdy kleci wiersze z początku po swojemu. Jak to mi kiedyś napisała moja przyjaciółka: Ważne, że TY to czujesz. Nie ukrywam, że wiersz przypomniał mi dzisiejsze zdarzenia i... O dziwo, pozwolił mi spojrzeć na nie nieco innym okiem. Tak więc mogę Ci podziękować :) A, szczerze powiedziawszy, miło też czytało się Twój komentarz.
2016-03-02 00:04:24
Rinoa017
Nowy komentarz do opowiadania o tytule "Jak zakończyłbym kazanie dla obojga, gdybym był kaznodzieją" o treści:
Przeczytałam na nowo wszystkie części "kaznodziejskich" i nadal utrzymuję swoje zdanie. Muszę przyznać, że czyta się to nie tylko lekką ręką (co często ciężko powiedzieć o tego typu tekstach, które albo są nazbyt "flow" [nie wiem, jak to powiedzieć po polsku... Zbyt luzackie?], albo zbyt nabite, nadymane, pełne albo pretensji, albo.... Ehm, wiesz, o co mi chodzi, a przynajmniej mam nadzieję), ale także tekst skłania do ogólnej refleksji. Tak więc gratuluję i czekam na kolejne przemyślenia. Gdybym się z nimi nie zgadzała, z pewnością dam znać - czuję, że mogłaby z tego wyniknąć całkiem ciekawa dyskusja ;)
2016-02-24 00:56:43
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów