Opis wydarzenia

Dialog Sukcesu: Inteligencja

Miasto: Zabrze
Adres: Kino Roma w Zabrzu, ul. Padlewskiego 4
Start: 2015-01-29 18:00
Koniec: 2015-01-29
Tematyka: konferencje
Dodał/a :slk
szara linia

Najbliższy Dialog Sukcesu odbędzie się już 29 stycznia w kinie Roma.


Projekt ma formułę prelekcji połączonych z panelem dyskusyjnymi z ciekawymi oraz wybitnymi osobami z różnych obszarów działań. To także historie, które tworzą inspiracje dla innych. 
Każdy z gości przeprowadza swoją prelekcję przekazując swoje doświadczenia życiowe i zawodowe oraz własną obserwację świata.


Tym razem prelekcje będą dotyczyły inteligencji:

 

Naszymi prelegentami będą:

 
Ryszard Klein: pedagog, muzyk, społecznik; założyciel widocznego w Polsce Zespołu Muzyki Dawnej „Allegro”. Znany w środowisku z organizowania koncertów, festiwali, akcji charytatywnych i kierowania instytucjami kultury.Autor książek: "Cisza. Esencja naszego umysłu" oraz "Jam Jest". Pierwszy pozycja została uznana za najlepszą książkę psychologiczną roku 2012. Pozycję tę przełożono na język hiszpański i wydano w Argentynie, jako "Silencjo lo escencial de nuestra mente"
Temat prelekcji: Inteligencja duchowa. Czym jest intuicja?


Wenancjusz Ochamnn - Z wykształcenia muzyk. Z pasji szkoleniowiec i mówca.Zawodowo, nieprzerwanie od 1996 roku, prywatny przedsiębiorca.Twórca i właściciel firmy szkoleniowej oraz wydawniczej Veno’s Studio Przemysły Qultury, w ramach której przygotowuje i wdraża unikalne programy szkoleniowe oparte m.in. na procesach artecoachingu. Założyciel i dyrektor działającej od 1999 roku Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II st. Veno’s Studio.Twórca i koordynator licznych projektów szkoleniowo-doradczych finansowanych m.in. z funduszy unijnych.Trener kompetencji artystycznych oraz rozwoju osobistego z ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem.
Temat prelekcji: czym jest, jak wykorzystać i rozwijać w sobie inteligencją twórczą.
Grzegorz Kurzyp - prezes zarządu Elamed Media Group, współtwórca eksperckiego bloga dla przedsiębiorców ideaHub.eu, ekspert współpracujący z Izbą Wydawców Prasy, mentor w Business Link Katowice – ogólnopolskiej sieci akceleratorów biznesu. Od ponad 10 lat związany z branżą wydawniczą, odpowiadając za rozwój kluczowych obszarów biznesowych w roli managera, prezesa i przedsiębiorcy. Z wykształcenia politolog, absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytetu Warszawskiego i Akademii Leona Koźmińskiego.
Temat prelekcji: Wiedza a intuicja w biznesie


Wejście na wydarzenie jest bezpłatne. Zapraszamy!

POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
RECENZJE MIESIĄCA
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów