10 randek w ciemno

Wydawnictwo: Dolnośląskie
Data wydania: 2019-10-30
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 978-83-271-5950-2
Liczba stron: 304
Tytuł oryginału: Ten Blind Dates
Język oryginału: angielski
Tłumaczenie: Donata Olejnik
Ilustracje: brak
Dodał/a opinię: Violetkove

Ocena: 5.5 (2 głosów)

Moja ostatnia świąteczna książka - którą spokojnie można czytać w porze nieświątecznej. :) "10 randek w ciemno" to bardzo fajna propozycja young adult. Wciągnęła mnie i pozwoliła się odprężyć oraz dobrze bawić. 
Główna bohaterka, Sophie, rozstaje się ze swoim chłopakiem, a dodatkowo jej siostra mająca niebawem urodzić nienajlepiej się czuje. Jej babcia, aby nieco oderwać wnuczkę od ponurych myśli i problemów postanawia zorganizować w przerwie świątecznej... 10 randek w ciemno, na które partnerów będą dla Sophie wybierać poszczególni członkowie rodziny. A rodzinę Sophie ma liczną - całe tłumy życzliwych wujków, troskliwych cioć i mniej lub bardziej miłych kuzynek oraz kuzynów. ;) Chociażby z tego względu książkę przyjęłam dobrze - czułam się jakbym czytała o swojej dużej rodzinie, która też w każde święta okupuje dom babci. :) 
Książka bardzo pozytywna, zabawna, z problemami w tle (rozstanie z byłym i jego mało komfortowe próby powrotu oraz zdrowotne problemy siostry i jej dziecka). Jeden mały minus - zakończenia można było się domyślić bardzo szybko. 

Tagi: Poznań

Zobacz opinie o książce 10 randek w ciemno

Kup książkę 10 randek w ciemno

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Reklamy